
Narancshéj + vodkás zselé = falatkák partikra :)
Laretta | 2011.04.29. 20:38:19Hát, ki tudja manapság miket használnak az élelmiszeriparban! :D
A mai cukizé: egy doboz cukormókus. :)
Nusihusi | 2011.04.26. 22:22:09Olyan édesek, főleg az, amelyik alig akart kijönni a dobozból:D

Itt a húsvét és egy újabb
vibrátotippelős post. :PLaretta | 2011.11.06. 21:16:09Vibráto... :)) Masszírozós izé ;) :P

Sokan szeretnék megállítani... most megtudhatjuk, hogyan készül. :)
Nusihusi | 2011.04.26. 23:10:14Érdekes videó, nekem tetszett, a zenéje is jó:)

A mai napi tippelős: mire való ez a faizé? :)
Laretta | 2011.11.06. 21:18:05Méretet sem lehet egykönnyen megtippelni így elég nehéz megmondani h mire jó ez a bigyó - én is könyvtámaszra saccoltam

Itt gyártják Rebecca Black-éket.
Ajánlom a többi "apukasokatfizethogysztárlegyek" dalokat...Ytsro | 2011.04.26. 12:58:19Én azt a számot először a Kesh-től hallottam... Kicsit bele is zavarodtam, hogy ez most egy transzvesztita szám vagy mi, hogy az énekes hölgy énekli, hogy kicsi lány... te lány én meg fiú, na mizu... Aztán megtudtam, hogy olyan elmaradott vagyok, hogy az már feldolgozás volt. Meghallgattam Fluortól, mondom oké, oké kis pause, asszem maradok a másik verziónál és túllépek a magát fiúnak éneklő lányon... :D

Vacsoracsata. ;)
Ytsro | 2011.04.26. 14:54:51Jajh, ne légy előítéletes! A rasszista is az :P Nem biztos, hogy ez rasszizmus, lehet csak szimpla tényközlés akart lenni... :P:D
Különben is: http://today.deviantart.com/dds/#/d2vwwx2
És magamévá kívánom tenni, amit a kép készítője is ír:
I'm not racist ! don't misunderstand me ^^"

Pészahi üdvözlettel
Grex | 2011.04.25. 20:16:56csak egy kérdés,nem rokonod véletlenül.....?http://www.mikloscsabi.com/kezdolap.php

A 10 leggyorsabb repülőgép
Tooni | 2011.04.25. 04:41:31Most gondolj bele, milyen lassú lehet az a hozzászólás, ami 3,5 év múlva érkezik meg!

Qwiki
A wikipédia továbbgondolása. Az oldal a tudomány és művészet ötvözete, összegyűjti az adott témában található szövegeket, képeket és videókat, és mindezt egy multimédiás prezentációban, filmben mutatja be.
Az oldal még alpha verzióban van, de még így is rátalálhatunk jópár magyar tartalomra.Mote | 2011.04.26. 13:39:44WALL-E-ban a kapitány is ezt az oldalt böngészte :)









