
Itt a húsvéti nyuszi!!! :D

Jet Pack kicsit másképp.
Goppo | 2011.04.24. 18:48:59Na ez zsiiiiiroskenyer!!! minden itt van ami kell, ecceru, jo, es jo moka.

Akadálymentesítés felsőfokon!
Kommentbe jöhetnek akár saját készítésű képeitek a témában.kotta | 2011.04.28. 06:59:50Ez nekem nagyon ciki kép...
Kb. egy hónapja rendelte meg párom meg a szomszédasszony meg a harmadik szomszédasszony, hogy ugyan dobjunk már, mi erős férfiak két deszkát a bejárati lépcsőre a babakocsiknak, mert sokat számít az az öt lépcső is. Hát kissé megfontoltak vagyunk a témában...khm... :-)
Szóval ez szerintem valami hasonló próbálkozás lehet, mert kerekesszéknek semmire se jó. Mondjuk ez itt babakocsinak is húzós, de legalább nem emelni "csak" gyürkőzni kell.
Az meg hogy új építkezéseknél akár maradék deszkából mondjuk gyárilag lenne ilyesmi bárhol is... utópia. :-(
(Régi "kedvenc": aki négy keréken (és nem kocsival :-)) akar bejutni a Margit-szigetre, az csak Pest felől az északi oldalon menjen, különben emelgethet. Csak szólok.)

Ott egy galamb! Most elkapom!
+bónusz: ott a farka!!dettybee | 2011.04.24. 17:32:39Azt hittem legalább nekiugrik :/ De jó fej macs :)

Érdekes tények arról, hogyan is dolgozza fel az agyunk a külvilágot.
A "Session 1 - Illusion of an interrupted world" részből pl. megtudhatjuk, hogy van egy úgynevezett "vak folt" a szemünkön, azon a területen nem látunk semmit.nearo | 2011.04.25. 12:17:09Nem újdonság, de marha érdekes.
Tanították nekünk is, de azt nem mondta senki, hogy pl hogy tudnám megnézni, hogy hol van a vakfoltom, meg hogy mekkora... vagy csak nem emlékszek :)

Cápa etetés jól
Nusihusi | 2011.04.23. 21:49:47Nagyon jó videó, a cápák meg gyönyörűek:)

A mai nagycicás post. :)
metaljohsy | 2011.04.25. 17:23:21Jajjjjjj de édes PUFI HUSKY!!!!!!!!! Tegnap mekkorát sétáltam az enyémmel!!! Jajjj de imádom!!!! :)))))

Szolid kis "villanykörte" élő adásban. ;)
cila | 2011.04.23. 17:35:02Egy csepp a tengerben.
Bocsánat:
Mikrofon a kézben, állok a hidegben,
"Adásban vagy!" csörren a szó a fülemben.
Elővettem volna, kicsiny zsebkendőmet,
ám az adásidő megszabta időmet.

Golyóstoll kétszeres élettartammal. ;)
Laretta | 2011.11.06. 21:17:10Zselés tollban jól jönne egy ilyen! Marha gyorsan fogy a tintája a sűrű tintásssal meg borzasztó írni

Véget ért a Facebook LIKE nyereményjáték, a 35 nyertes a következő:
Alma József
Bazár Kata
Bekes Erika
Besenyei István
Borsi Zoltán
Dankó Zoltán
Ézsiás Ferenc
Farkas Sándor
Fejes Péter
Flach István
Frittman Kevin
Gali Tiborné Mariann
Gruber Renáta
Horváth Péter
Iglár Mónika
Incze Ágnes
Karsai Péter
Kovács Sándor
Juhász Renáta
Gyebnár Judit
Mihálovics Tamás
Németh Attila
Németh Roland
Nyilas Misi
Pálinkás Konrád
Pilván Adrián
Pogrányi Péter
Reiz Robert
Revesz Istvan
Sándor Imre
Suralik Dániel
Szász Márton
Szeleczki Katalin
Szőnyi Péter
Urbán Adrienn
Azt találtuk ki, hogy úgy lenne igazságos, ha mindenki megírná, az ajándékok közül (15 könyv, 10 cd és 10 db vásárlási utalvány) mit választana és azok a beérkezés időpontja szerint kerülnek kiosztásra (nem valószínű, hogy mind a 35 nyertes 30 különböző ajándékot választ). Szóval legyen szíves mindenki megírni itt a nevét/címét ill. hogy a nyeremények közül elsődlegesen ill. másodlagosan mit választana. :)
Gratulálunk a nyerteseknek, mindenkinek további jó Izélést, reméljük továbbra is terjesztitek az Izé hírét és minél több postot lájkoltok! Hamarosan újabb nyereményjáték indul, szóval érdemes sűrűbben visszanézni! :)DonLee | 2011.05.06. 17:01:41Tegnap meg kaptam postán a nyereményt köszönöm szépen !(D.Zoltán)










Így csinálnak bizniszt a szülők a pszichológusoknak.