
Mutatvány!
Nusihusi | 2011.05.07. 03:45:37Milyen dolog már az autópályán szórakozni:D
Ez az ablaktörlő nagyon kígyó!
Brond | 2011.05.04. 09:31:16Jó a kérdés, biztos újszülött, vagy nagyon fiatal állatok. A faj meghatározásához azért több kellene a leírtaknál.:)
A kígyók rendszertani felosztása kialakulásuk időrendje szerint van. A legősibb fajok az óriáskígyók, a legfiatalabbak az első méregfogas kígyók (ugyanis vannak hátsó méregfogasak is). A sikló és kígyó felosztás csak a magyar nyelvben létezik, biológiai alapja nincs, mindössze nyelvi örökség.

Egy 76 éves kínai retusáló mester munkái
Nusihusi | 2011.05.07. 03:40:35Nagyon szép munka:)

Szerintem ritka gusztustalan, tuti nem hordanám.
EwanEventual | 2011.05.04. 02:47:43Inkább mellbimbókkal; de ebben is biztos Freud keze van.

Gyereknap a brands.hu-n!
Szancso | 2011.05.03. 18:29:34Van aki a gyermekét sem akarja látni!Ez ahhoz képest mosoly.

A srác golyói mentek a kukába... szó szerint.
Nusihusi | 2011.05.07. 04:20:47Ezt a marhát:D:D:D

Ti le mernétek menni ezen a lépcsőn? :)

Will Pearson panorámafotói
brier | 2011.05.03. 14:04:43nekem nagyon tetszenek :) szépek

Duracell kutyus. :D
brier | 2011.05.03. 14:29:27basszus nem arról kéne itt most írni, hogy milyen édes ahogy látni szeretné a babát? :))) jézusom már egy ilyen posztnál is képesek vagytok összeveszni? vicces:) hogy egyes emberek azért jönnek ide hogy kiakasszanak másokat, "vagyokakilehetek" vedd észre magad és ne reiszoljál a hülye megjegyzéseidre ...köszi

Nagypapó kézifékkel vette a kanyart... meg az egyenest is. :D
zeshka | 2011.05.04. 10:38:10nem kézifék, de: szilveszterkor sofőrszolgálattal jöttünk haza. mikor hívtuk őket megkérdezték milyen kocsi. kiküldtek egy srácot, aki valszeg nem automatához volt szokva. egész úton fékezett (nem tűnt fel neki, hogy nincs kuplung) :-)









