
Brit tudósok szerint a sör fejfájást okoz...
Beetom | 2011.05.03. 14:29:16Valakinek ezt is el kell végeznie, különben veretlen marad a feje.
Buli van.. ;)
Nusihusi | 2011.05.02. 23:40:34:D Rongylábúak:D

Tesco gazdaságos Mad Max - négy óra alatt gyorsul 100-ra. :D
Szancso | 2011.05.02. 18:18:30Izirájder öcsém izirájder.:D

Na most becserkészem a cirmost...
Asha | 2011.05.02. 12:17:44Nem hiszem, hogy baja lett, biztos felmenekült valami fára, elég jó a környezet.

Azt hiszem elég negatívan értékelte ki az országot. De igaza van.
senseipetya | 2011.05.03. 10:09:13Nem olvastam végig a kommenteket, így kehet, hogy más is felvetette már.
Szóval évente bemutatnak 4-5 ilyen elektromos autót Magyarországon, és az összes építő nagy csinnadrattával prezentálja, hogy itthon akarta gyártani, de nem tudja, viszont külföldről nagy az érdeklődés. Aztán már nagy csendben kiderül, hogy ott se. De miért nem gyártják ezeket a magyar "találmányokat" sehol, és miért mondják mégis a tervezők, hogy nagy a külföldi érdeklődés?
Jó lenne belenézni egy ilyen autóba, hogy milyen alkatrészekből áll! Mert tippem szerint ezek a "találmányok" nem találmányok, csak a piacon lévő alkatrészek jól összerakva. Semmi forradalmi, semmi egyedi a kasznin kívül.
És egy kérdés: ti járnátok golfautóval?

Mi lehet jobb egy AA-12 automata sörétesnél? Hát kettő!

Egy igazi macskanő.
Nas | 2011.05.05. 22:12:47Nem csak az alakja más.

A sikere titka: dolgozni, dolgozni, dolgozni! ;)
lb7 | 2011.05.02. 10:43:51Nekem csak egy vicc jutott eszembe...:
Mit mond a tehén?
-Múúú!
Mit mond a Néger tehén?
-Yo múúú meeeen!

Egy saját kis aerobik videó a kiscicámról. :)
Hasonló egy korábbi posthoz.lb7 | 2011.05.02. 10:46:07Szőrpa-macska :)

Állati jó pólók. :)
CrazyLime | 2012.02.27. 16:20:51Itt van pár jó pénzért megrendelhető darab. http://ajandek.hirdetolap.eu/









