
Vajon mi lehet az, ami ennyire elvonja a kiskacsák figyelmét? :)
Nusihusi | 2011.05.07. 01:47:53Nagyon aranyosak a kiskacsák:)
Hát nem sokkal szebb? ;)
Nusihusi | 2011.05.07. 02:42:17Inkább az első változatra szavazok;)

Matrix got Talent

Nu Thang - keresztény hip-hop
Kavisánczky | 2011.05.04. 21:59:59Mindegy, tény, hogy bizonyos dolgokban jobban kiművelted magad, mint én, magyarul jobban ki tudod magad fejezni. aztán majd konszenzusra jutunk valamikor, de az már nem ma lesz :D na jóccakát

Alfa Mágneses Spektrométer (AMS)
Az AMS-02 egy - a Nemzetközi Űrállomásra szánt - részecskefizikai kutatóeszköz, melynek legfőbb célja anti- és sötét anyag keresése a világűrben. A műszert az STS-134 jelű űrrepülőgépes küldetés keretében, az Endeavour űrsikló 25. útja alkalmával fogja felszállítani az ISS-re, ahol a tervezett 4 űrséta egyikén szerelik majd fel az űrállomás külső felületére. A 14 naposra tervezett űrrepülés után az Endevour követve a Discovery sorsát, véglegesen "nyugdíjba" vonul.
Magyar cikkek: itt és itt.
Ezalatt a Földön nemrégiben először figyeltek meg antianyagból álló héliumot.Nas | 2011.05.05. 22:08:18Hehehe. :P Egy csillagászt valóban ismerek, aki volt már a NASA csillagászati központjában, illetve dolgozik velük / a tőlük kapott adatokkal (mondjuk melyik csillagász nem...?).
Egyébként meg tökélyre kell fejleszteni a gondolatátvitelt, és akkor nem kell üzenetközvetítéssel bajlódni... :P :)

Hogy egy gránát mekkora felhajtást tud okozni... :D
Mordredd | 2011.05.05. 02:12:00Akinek nem lett volna elég, annak ajánlom ezt a kis gyűjteményt:
http://acidcow.com/video/18859-military_fail_compilation.html
A fentebbi videóval is itt találkoztam először. :D

Marc Adrian fotói
Rauka | 2011.05.04. 15:36:17Hasselblad nem viccel.

Változatok egy témára... :)
További képek jöhetnek a kommentekbe.Nusihusi | 2011.05.07. 03:56:41Nagyon jók ezek a képek:)

Végre egy ház zombik (és egyéb szörnyek, pl. orkok) ellen! ;)
brier | 2011.05.04. 12:57:17nekem tetszik, de ugy néz ki mint a 13 kisértet cimű filmben a ház

Zsák, zsák, telizsák, földhözb@ssza a pofád! :D
Nusihusi | 2011.05.07. 03:52:15Mi volt abban a zsákban, hogy ilyen nehéz volt? Féltégla?:D









