Az Év Háza verseny tavalyi győztese a karcagi üveggyár bontásából származó téglából építette fel családi házát Budakeszin, összesen 8,5 millió forintból.Mad Payne | 2011.05.08. 22:08:28A papír szigetelésről csak annyit, hogy pont ezen a héten voltam az expon és ott találkoztam ezzel az anyaggal. Eléggé olcsó és jó megoldásnak tünik, de amit ezzel a hozzászólással jelezni akartam az az hogy ez nem egy fekete dolog, hivatalos megoldás lehet nyugodtan gondolkodni rajta annak aki építkezni szeretne.
Napelemes nyugágy a napközbeni feltöltődés esti levezetésére. :)
Szancso | 2011.05.08. 10:19:20Lehet hogy nagy teljesítményű szolárium fénycső van benne,esti napozáshoz.Ha nekirepül a szúnyog,picit jobban lebarnul mint a néni.Persze ez csak feltevés.:D

"Drágám kérlek, meghúznád a fűzőmet?"
Tooni | 2011.05.07. 19:58:49ja igen, meg a házasság szent köteléke

"Kedves" kis gyerekműsor az izraeli tévéből, egy aranyos zsidó lánnyal és a gorillájával...
Findzs | 2011.05.09. 15:54:04a bébz kategóriában is indulhatna a csaj
itt van még egy videója:
http://www.youtube.com/watch?v=wA1WFJ8N7hc&feature=related

Vajon miért örül ennyire a kissrác? ;)
Findzs | 2011.05.09. 15:39:031 év múlva mehet a szex :)
egyébként a kiscsajból jó nő lesz ha megnő már most látszik

Milyen kedved van? Fejezd ki érzéseidet a farkad segítségével! :D
bungle | 2013.01.03. 19:45:37notaprisoner küldte:
URL: http://index.hu/tech/2013/01/03/erzelemjelzo_farok_a_japanbol/
Szöveg: "Le kell menni kutyába? :)
Érzelemjelző farok, természetesen Japánból."

"A kéz" című horror! :D
Nusihusi | 2011.05.07. 01:30:52Csak nehogy beszoruljon a mancsa:D

Végre egy jó kis japcsi átverés. ;)
Findzs | 2011.05.09. 16:05:08hát velem nem jártak volna túl jól
én az ilyenre rögtön támadok és szétrugdosom őket reflexből :)

Necomimi - az agyhullámok beolvasása után macskafül-pozícióval jelzi viselője kedvét. Honnan máshonnan... ;)
komcsi | 2011.05.06. 13:45:20A japánoknál most ilyen szép világ van. ;)

Budapesti favágók
"De hát ez tök nyilvánvaló volt." :DDecosa | 2012.03.21. 22:36:14we-he-he-heeeee....
"Hííí b***meg!"
hehe









