
Egy reménytelen ügy. :)
lb7 | 2011.05.16. 07:55:22Jajjittenem! *.*
Póktangó :)
Szancso | 2011.05.09. 18:40:33Csudaszép 8 szeme van magának....:)

Itt a bizonyíték arra, hogy mi történt bin Ladennel.
Használj biztonsági övet, különben olyan sorsra jutsz, mintObamaOsama!varvizib | 2011.05.09. 20:18:14Szerintem Osama kicsit magasabb, egy picit barnább a bőre, a keze pedig ráncosabb, és talán kellene hogy legyen rajta valamilyen gyűrű is, vagy tetoválás. Én legalábbis így képzelném el. Ettől függetlenül tetszik a videó... :-)

Add adód 1%-át a hazai erdők és lakóik védelmére! Segítsd a hiúzokat, mert bajban vannak!
Adószám: 18226814-2-42izébigyó | 2011.05.18. 11:21:03Néhányan már tigrisnek nézik őket. ;)
http://www.origo.hu/itthon/20110518-tigris-vagy-hiuz-koszal-szabadon-nagykovacsiban-egy-bejelentes-szerint.html

Micsoda szóló! 5:15-nél igazán együttéreztem vele! :)
sztella | 2011.06.27. 17:04:56ez amúgy mi? beatbox vagy szelleműzés? :D

Még a szájából hiányzik valami... ;)
isshu | 2011.05.10. 19:35:02Csalódnom kellett a kép alapján azt hittem legalább egyszerre mindhárom hangszeren játszani fog...^^

Egy macskatulaj autója. :)
brier | 2011.05.10. 08:20:34már akinek...például ha megunja a macskáját? :)

A mai tippelős: mi látható a képen?
Nusihusi | 2011.05.09. 00:00:24Nem tudom, talán valami különleges gyöngyök:)

Nyakatekert mutatvány.
lb7 | 2011.05.16. 07:50:32Majdnem visszajött a nem létező reggelim :/

A mai tudományos izébizé fizika témakörben.
brier | 2011.05.10. 08:19:44nagyon jo, nekem is kell ilyet gyártani:) van is itthon egy csomag raffaello kókusz golyó, ha meg unom nem vész kárba...









