Izé
Belépés / Regisztráció
Küldjél izét!
Top izék
Utolsó kommentek
KATEGÓRIÁK
IZÉ
ART
AUTÓ
FILM
GAME
PINK
SPORT
TECH
ZENE
BEST OF IZÉ
NSFW
Állati jók!
6265
Bébz
9618
Cikizzé
4643
Dubya bá
58
Egyéb izék
5949
Épületes izék
1132
Fényképizés
1794
Filmizék
1899
Fotóbótos izék
235
Gémizé
939
Guruló izék
2028
Hiánypótló termékizék
2666
Humorizélünk
2952
Japcsizék
859
Képaláírásos
525
Kis hasznos
1025
Moddingoló
166
Napi izés téma
1784
Tudományos izébizék
1441
Videósdi
9505
Vizuállatságok
1597
Ne maradj le a legjobb izékről, iratkozz fel a heti hírlevélre:
A bélyeggyűjtő billentyűzete
0
+1
-1
megosztás
2007. 11. 07. 16:24 |
Moddingoló
|
|-=O=-|
|
2583
|
7
Facebook
Twitter
E-mail
bandee1219
2007. 11. 08. 16:15 | #7
én is erre gondoltam. Legalább keresett volna olyan betűvel kezdődő nevet. Lehet van 1-2, de nem mind, az tuti.
Előzmény:
Errtu (1)
0
VÁLASZ
Bazsee
2007. 11. 07. 23:10 | #6
"We also were happy to see several Magyar Posta stamps like this Soviet era Sputnik stamp as The Lady von Slatt's family hails from there." Na ez a itt a lényeg! :)
0
VÁLASZ
szkepmics
2007. 11. 07. 22:51 | #5
Szerintem egy függő LSD-s lehetett:)
0
VÁLASZ
agw
2007. 11. 07. 20:59 | #4
Jól betéphetett a tag...mire felnyalta az összes bélyeget...
0
VÁLASZ
Zsolt86
2007. 11. 07. 20:38 | #3
Szép szép de mire jó ez neki?:D
0
VÁLASZ
Nico_71
2007. 11. 07. 18:49 | #2
Képzelem mennyit érhet, ha pechére véletlenül egy ritka bélyeget is beletett az illető. :-)))
0
VÁLASZ
Errtu
2007. 11. 07. 16:40 | #1
Azért ehhez már tényleg nem árt, ha az ember tud vakon gépelni.
0
VÁLASZ