Izé
Belépés / Regisztráció
Küldjél izét!
Top izék
Utolsó kommentek
KATEGÓRIÁK
IZÉ
ART
AUTÓ
FILM
GAME
PINK
SPORT
TECH
ZENE
BEST OF IZÉ
NSFW
Állati jók!
6263
Bébz
9610
Cikizzé
4641
Dubya bá
58
Egyéb izék
5940
Épületes izék
1132
Fényképizés
1794
Filmizék
1899
Fotóbótos izék
235
Gémizé
939
Guruló izék
2028
Hiánypótló termékizék
2666
Humorizélünk
2948
Japcsizék
859
Képaláírásos
525
Kis hasznos
1022
Moddingoló
166
Napi izés téma
1784
Tudományos izébizék
1441
Videósdi
9504
Vizuállatságok
1596
Ne maradj le a legjobb izékről, iratkozz fel a heti hírlevélre:
Laknál itt?
aogashima
vulkán
sziget
japán
0
+1
-1
megosztás
2011. 11. 22. 13:28 |
Képaláírásos
|
bungle
|
10786
|
19
Facebook
Twitter
E-mail
Laretta
2011. 12. 07. 21:21 | #19
:D :D
Előzmény:
Tooni (16)
0
VÁLASZ
Laretta
2011. 12. 07. 21:20 | #18
Hawai'i pl. vulkanikus
Előzmény:
Tooni (15)
0
VÁLASZ
Ctx Twin
2011. 11. 23. 16:12 | #17
A Google Föld szerint az elmúlt 40 évben kb. húsz 4.5-5-ös erejű földrengés volt 30km-en belül...
0
VÁLASZ
Tooni
2011. 11. 23. 14:46 | #16
http://www.everfunny.com/wp-content/uploads/2011/06/Gods-Face-Palm.jpg
Előzmény:
Tooni (15)
+1
VÁLASZ
Tooni
2011. 11. 23. 14:45 | #15
ÁÁÁÁáááÁÁÁááÁÁÁ :D:D:D:D
Előzmény:
Laretta (14)
-1
VÁLASZ
Laretta
2011. 11. 23. 14:26 | #14
Úgy néz ki mint vmi beomlott vulkánkürtő
0
VÁLASZ
bungle
2011. 11. 23. 11:45 | #13
1781-1785.
Előzmény:
Tapilogali (12)
0
VÁLASZ
Tapilogali
2011. 11. 23. 11:32 | #12
Kíváncsi lennék mikor tört ki utoljára.
0
VÁLASZ
Cableguy
2011. 11. 22. 23:22 | #11
a kétmilliárdomból megvehetem? :)
0
VÁLASZ
Nusihusi
2011. 11. 22. 20:01 | #10
Dehogy, itt tuti nincs wifi hozzáférés:D
0
VÁLASZ
Szancso
2011. 11. 22. 18:43 | #9
Nem.Elzárták a központi fűtést.:)
0
VÁLASZ
Krisaaaak
2011. 11. 22. 15:26 | #8
Persze!
0
VÁLASZ
Tooni
2011. 11. 22. 15:02 | #7
Nem baj, majd a legközelebbi kitörésnél pótolja a természet.
Előzmény:
peet78 (4)
0
VÁLASZ
Mimis
2011. 11. 22. 14:32 | #6
Viccelsz? Se egy Tesco, se egy Auchan.... :)
0
VÁLASZ
Oci
2011. 11. 22. 14:18 | #5
Ha van net kapcsolat akkor simán!!! (egy darabig)
0
VÁLASZ
peet78
2011. 11. 22. 14:03 | #4
a közelebbi oldalon már omlik a domboldal... oda van az út is. pusztulásra van ítélve, de bevállalnám :)
0
VÁLASZ
dude
2011. 11. 22. 13:57 | #3
Zombie fortress.
+1
VÁLASZ
Élien
2011. 11. 22. 13:55 | #2
Mindenütt jó, de legjobb Aogashima-n!
0
VÁLASZ
superxaba
2011. 11. 22. 13:55 | #1
internet van?!
0
VÁLASZ