Izé
Belépés / Regisztráció
Küldjél izét!
Top izék
Utolsó kommentek
KATEGÓRIÁK
IZÉ
ART
AUTÓ
FILM
GAME
PINK
SPORT
TECH
ZENE
BEST OF IZÉ
NSFW
Állati jók!
6265
Bébz
9616
Cikizzé
4643
Dubya bá
58
Egyéb izék
5946
Épületes izék
1132
Fényképizés
1794
Filmizék
1899
Fotóbótos izék
235
Gémizé
939
Guruló izék
2028
Hiánypótló termékizék
2666
Humorizélünk
2952
Japcsizék
859
Képaláírásos
525
Kis hasznos
1025
Moddingoló
166
Napi izés téma
1784
Tudományos izébizék
1441
Videósdi
9504
Vizuállatságok
1597
Ne maradj le a legjobb izékről, iratkozz fel a heti hírlevélre:
Vajon mi érdekeset láthat?
bagoly
kuvik
uhu
forog
forgatják
elfordul
tudomány
reppel
0
+1
-1
megosztás
2011. 11. 17. 08:23 |
Állati jók!
|
Tooni
|
5078
|
17
Facebook
Twitter
E-mail
bungle
2013. 04. 26. 18:19 | #17
Macska?? Ugyan hol? :D
www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/36193_?categoryId=3&position=&large=1
Előzmény:
Nas (15)
0
VÁLASZ
Nas
2013. 04. 26. 18:02 | #16
Bár a 11. komment képe alapján valóban eléggé összetéveszthetők...meg ott van ugye a macskabagoly is... :)
Konklúzió: minden állatban van egy kis macska (...a kisebb állatok pedig a macskákban vannak benne...jó, jó, megyek, lepihenek).
Előzmény:
Nas (15)
0
VÁLASZ
Nas
2013. 04. 26. 17:59 | #15
Mer' macska-fixált vagy, azé'... :D
Előzmény:
bungle (13)
0
VÁLASZ
7sleeper
2013. 04. 26. 15:42 | #14
az a "mi van b+" nézése :-D
Előzmény:
Nas (12)
0
VÁLASZ
bungle
2013. 04. 26. 15:31 | #13
Elsőre half cat-nek olvastam. :D
Előzmény:
Nas (12)
+1
VÁLASZ
Nas
2013. 04. 26. 14:46 | #12
http://kepfeltoltes.hu/130426/owl_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
+2
VÁLASZ
bungle
2011. 11. 17. 14:32 | #11
www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/28977_kep?categoryId=3&position=&large=1
Előzmény:
7sleeper (9)
0
VÁLASZ
Ravennë
2011. 11. 17. 14:23 | #10
Most miért? Erről a postról Nekem is ez a videó jutott eszembe. :D
Előzmény:
Tooni (8)
0
VÁLASZ
7sleeper
2011. 11. 17. 13:28 | #9
owl is the new cat? ;-)
0
VÁLASZ
Tooni
2011. 11. 17. 13:25 | #8
Fantasztikus, belinkelted ugyanazt. Ügyi vagy :D
Előzmény:
Split (7)
0
VÁLASZ
Split
2011. 11. 17. 13:19 | #7
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9hBpF_Zj4OA
:D
0
VÁLASZ
focuskoma
2011. 11. 17. 11:41 | #6
Hehe :) Ez a poszt valamiért kimaradt az életemből... eddig. :) Mi bolondok ezek a madarak. :)
Előzmény:
bungle (5)
0
VÁLASZ
bungle
2011. 11. 17. 11:24 | #5
www.ize.hu/comments.php?post_id=10019
:)
Előzmény:
focuskoma (4)
0
VÁLASZ
focuskoma
2011. 11. 17. 11:18 | #4
:)))
http://www.keptelenseg.hu/allati/razd-a-csirket-53490
Előzmény:
Purple (2)
0
VÁLASZ
morcos
2011. 11. 17. 09:34 | #3
Biztos giroszkópos. :)
+2
VÁLASZ
Purple
2011. 11. 17. 09:25 | #2
én már a szövegen kész voltam az elején :DDDDD
ilyet régen tyúkkal csináltam, működik :D
0
VÁLASZ
vadonka
2011. 11. 17. 09:17 | #1
érdemes megfigyelni a baglyot mozgató fickó arcát. vagy tényleg ilyen hülye pofákat vág alapból, vagy megjátsza, vagy bagolyul beszél épp.
0
VÁLASZ
www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/36193_?categoryId=3&position=&large=1