Izé
Belépés / Regisztráció
Küldjél izét!
Top izék
Utolsó kommentek
KATEGÓRIÁK
IZÉ
ART
AUTÓ
FILM
GAME
PINK
SPORT
TECH
ZENE
BEST OF IZÉ
NSFW
Állati jók!
6264
Bébz
9614
Cikizzé
4642
Dubya bá
58
Egyéb izék
5945
Épületes izék
1132
Fényképizés
1794
Filmizék
1899
Fotóbótos izék
235
Gémizé
939
Guruló izék
2028
Hiánypótló termékizék
2666
Humorizélünk
2950
Japcsizék
859
Képaláírásos
525
Kis hasznos
1024
Moddingoló
166
Napi izés téma
1784
Tudományos izébizék
1441
Videósdi
9504
Vizuállatságok
1597
Ne maradj le a legjobb izékről, iratkozz fel a heti hírlevélre:
Jézus!!! ;)
0
+1
-1
megosztás
2007. 06. 19. 13:06 |
Guruló izék
|
fundumper
|
1960
|
9
Facebook
Twitter
E-mail
Nico
2007. 06. 20. 00:10 | #9
Ebben biztos lehetsz!:)
Előzmény:
Laci (8)
0
VÁLASZ
Laci
2007. 06. 19. 23:13 | #8
Ha, teszem fel, én - nem lévén autótulajdonos - kitapétáznám az ingemet "Éljen Voltaire, az istentagadó!", vagy: "God is an astronaut!" stb. feliratokkal, tuti, hogy elvinnének egy vizsgálatra :)
0
VÁLASZ
three.d
2007. 06. 19. 20:03 | #7
Jézus egy rakás banánon áll???
Egyébként engem a kocsi alapszíne fogott meg!
0
VÁLASZ
Laci
2007. 06. 19. 18:54 | #6
Ez valami aerodinamikai újítás?
0
VÁLASZ
Jonsai
2007. 06. 19. 18:54 | #5
Ez a kocsi, így felszerelve, nem más, mint 1 nagy darab istenkáromlás. A gúnyolódáson és botránkozáson kívül nemigen vált ki más hatást.
0
VÁLASZ
Maccoyi
2007. 06. 19. 18:40 | #4
a töréstesztje így már 10 csillagos lenne........... Jesus figyelő rendszerel felszerelve! :)
0
VÁLASZ
Su
2007. 06. 19. 14:43 | #3
legalább van ahol ezt is meg lehet tenni
0
VÁLASZ
kukii
2007. 06. 19. 14:02 | #2
mi ez noé bárkája? :D
0
VÁLASZ
Szama
2007. 06. 19. 13:56 | #1
Jézusom...minden rendbe lehet a készitovel.???
0
VÁLASZ