Izé
Belépés / Regisztráció
Küldjél izét!
Top izék
Utolsó kommentek
KATEGÓRIÁK
IZÉ
ART
AUTÓ
FILM
GAME
PINK
SPORT
TECH
ZENE
BEST OF IZÉ
NSFW
Állati jók!
6263
Bébz
9610
Cikizzé
4641
Dubya bá
58
Egyéb izék
5940
Épületes izék
1132
Fényképizés
1794
Filmizék
1899
Fotóbótos izék
235
Gémizé
939
Guruló izék
2028
Hiánypótló termékizék
2666
Humorizélünk
2948
Japcsizék
859
Képaláírásos
525
Kis hasznos
1022
Moddingoló
166
Napi izés téma
1784
Tudományos izébizék
1441
Videósdi
9504
Vizuállatságok
1596
Ne maradj le a legjobb izékről, iratkozz fel a heti hírlevélre:
Kicsit szurkolás? Fenerbahce szurkolók - ez igen, gyerekek...
0
+1
-1
megosztás
2006. 11. 16. 09:50 |
Videósdi
|
Lőcs
|
5867
|
10
Facebook
Twitter
E-mail
Statikus |
2006. 11. 29. 18:24 | #10
Ahhoz, hogy ez megáll, semmi köze az építésznek! Marhára semmi!
A statikusnak inkább!
0
VÁLASZ
trifle |
2006. 11. 20. 07:44 | #9
nem hiába a tömegben az erő.... minden elismerés az építészé:-)
0
VÁLASZ
gergő |
2006. 11. 19. 15:54 | #8
meg egy stadion ami kibírja az ugrálást!
0
VÁLASZ
twitch
2006. 11. 18. 14:18 | #7
ja,csak ilyenhez csapat is szükséges...:S
0
VÁLASZ
angus
2006. 11. 16. 18:02 | #6
nah banyek ez a nemmindegy!
0
VÁLASZ
Élien
2006. 11. 16. 17:21 | #5
Majd ha a törökök megint leigáznak ! Azt hittem először , hogy egy Vác-Paks meccsen készült a felvétel . :)
Előzmény:
McLarenTheOne (1)
0
VÁLASZ
Ijász!!!
2006. 11. 16. 17:16 | #4
Ugrálnak.
Vagy mondhatom ugy is ezek szurkolnak.
Előzmény:
Sly (3)
0
VÁLASZ
Sly
2006. 11. 16. 15:54 | #3
Tényleg ugrálnak, v sz@r a felvétel...?
0
VÁLASZ
videoM
2006. 11. 16. 13:56 | #2
nem szeretnék a bíró helyében lenni...például egy döntő pillanatban...
0
VÁLASZ
McLarenTheOne
2006. 11. 16. 11:57 | #1
Mikor lesz magyar meccsen ennyi ember???
0
VÁLASZ
A statikusnak inkább!