ni kijöhet a Pistike focizni? de gyerekek,pistikének se keze,selába. tudjuk,de nincs labdánk!!!
nipper 2008. 05. 19. 18:54 | #21
akkor valaki hazudott neked! :))
Előzmény: focuskoma (18) 0 VÁLASZ
Belkar 2008. 05. 19. 16:20 | #20
hát az lehet hogy a sima válogatottat igen de a cigányt nem hiszem, hiszen világbajnoki dobogósak lettek :)
Maggi 2008. 05. 19. 16:05 | #19
A post aláírás sajnos igaz! Ahogy K.A.P. mondta: A máltai villanyszerelők kigurigázátk a magyar válogatottat!:D:D:D
....és mért fejelte le Zidane Materazit? Mondta neki h köcsög vagy K.A.stb de ezt egy sztár feldolgozza! Hol szakadt el a cérna? Materazi: Zidane úgy focizol mint egy magyar!!XDXDXDXDXDXDXD
focuskoma
focuskoma 2008. 05. 19. 12:52 | #18
Gondoltam, hogy ezt fogjátok mondani :))) Igaz Rooney nem valami szép, de nekem eddig mindenki azt mondta hogy jóképű vagyok :)))
focuskoma 2008. 05. 19. 12:08 | #15
BRU HA HA HA!!! Nekem nagyon tetszett ;). Amúgy Rooney a kedvencem, és azt mondják kicsit még hasonlítok is rá :).
Előzmény: bungle (9) 0 VÁLASZ
Laci 2008. 05. 19. 11:22 | #14
auf ungarisch: stréber. Warum? ami jó az jó.
A viccről jut eszembe egy anekdóta Emanuel Lasker-ről, aki 27 évig volt sakkvilágbajnok. Átutazóban volt két város között s a vonatcsatlakozásig volt még pár órája. Mit csinál ilyenkor egy sakkozó? természetesen megkeresi a helyi sakk-klubot. Leült játszani megőrizve az inkognitót. Szándékosan elvesztette az első partit. A következő játszma előtt megkérte az ellenfelet, hogy engedje meg, hogy a két lova nélkül játsszon. "Hát már hogyne, persze!" Ekkor nyert. harmadik parti teljes garnitúrával, s Lasker veszit. A negyedik partiban az történt mint a másodikban.
"A lovak csak akadályozzák az embert!" volt a magyarázat.
.::JunKieEQ::. 2008. 05. 19. 11:09 | #13
Nyalós.... :P
Előzmény: Laci (11) 0 VÁLASZ
DeeP® 2008. 05. 19. 11:08 | #12
Most sírok!! :DDDDD
Laci 2008. 05. 19. 11:02 | #11
Ez az egyik legjobb vicc amit valaha hallottam :)))
.::JunKieEQ::. 2008. 05. 19. 11:01 | #10
Ez de gyenge volt.... :DDDDD
bungle
bungle 2008. 05. 19. 10:55 | #9
A magyar válogatott barátságos meccset játszik a Wembleyben. Az angolok kellőképpen "komolyan" veszik a találkozót. Úgy döntenek, hogy sörözni mennek, elég, ha csak Rooney játszik egyedül, a magyarokat egymagában is megveri. Ahogy iszogatnak a kocsmában, jön is a hír, hogy Rooney a 4. percben gólt rúgott, 1:0. Elégedetten emelgetik a korsókat, de újabb hír valahogy nem jön.
A 85. percben érkezik a hideg zuhany: a magyarok egyenlítettek. Az angol játékosok azonnal a buszba ugranak, és irány a stadion. Ott kapják a hírt, hogy a hosszabbítás második percében a magyarok újabb gólt rúgtak és megnyerték a meccset. Rohannak az öltözőbe, Rooney ül az egyik padon és nagyon lógatja a fejét. Rögtön nekirontanak:
- Wayne, mi történt? Hogy veszíthettünk?!?
- Ne haragudjatok, fiúk, nem sokat tehettem, még a 13. percben kiállítottak...
DeeP® 2008. 05. 19. 10:47 | #8
*ezeknek :D
DeeP® 2008. 05. 19. 10:46 | #7
Ezeknem a tripod szörnyetegeknek magyarok ellen.. hát a tökükkel micsoda gólt fejelnének..!!
dude 2008. 05. 19. 10:35 | #6