
Bicskanyitogató téma: bár nem szoktam sok hitelt adni kurucinfós cikkeknek, de indításnak megteszi.
"A kecskeméti Mercedes gyárban súlyos problémák vannak a vezetőség és a dolgozók egy része között. Mint ahogy az lenni szokott, a legrosszabb helyzetben azok vannak, akik a tényleges termelést végzik."
"Tudom, hogy sokaknak nem fog tetszeni, mert a kormány és a Mercedes emberei mindent megtesznek azért, hogy a problémák ne kerüljenek ki a gyár kapuin túl. Napi szinten fenyegetik az embereket a Facebookon vagy egyéb internetes fórumokon megjelent beírásaik miatt."
A levél folytatása: Hajtóvadászat zajlik a Mercedes gyárban a szivárogtatás miatt
Azóta már nyereséges a kecskeméti Mercedes, ki tudja, talán pont a kifizetetlen túlórák miatt?
A poszt alá jöhetnek a cégeknél tapasztalt visszásságok, nem emberhez méltó körülmények, minden, amin javítani lehetne.
A kis hableány
Én nem épp így emlékeztem rá. :DRevanor | 2013.06.06. 17:52:07Filmszerűnek tűnik az egész, mintha egy mozifilmből vették volna ki az egészet, nekem az első gondolatom az volt, hogy túl természetellenesen mozog meg néz ki a dolog, simán lehetne CGI az egész.

Béres Alóxandra ;)
Valaki egy kockacukrot neki?Firestarter | 2013.06.08. 21:54:32Mehet Monty Python Fura Járások Minisztériumába
Népszerű vezérünkön kívül Ryan Kennedy is ma ünnepli születésnapját. Meghívójához az internet közösségének a segítségét kérte, és szerte a világból érkeztek videós hozzájárulások.ben11 | 2013.06.01. 15:55:42Ki a tököm az a Ryan Kennedy?

A hétvége slágere: Daft
PunkTarajos :DSamure | 2013.06.02. 02:59:00segítek:
-a felső csak egy "zene" ami csirkehangokból lett komponálva
-a második Mussorgsky: Egy kiállítás képei - 6. Csibék tánca a tojásban című részlet.
Az egy kiállítás képeit arról "híres", hogy a zeneiség hatására valóban a tétel címében szereplő esemény/élőlény/helyszín jelenik meg a képzeletünkben.

Mozifilm készül Grumpy Cat-ből
Samure | 2013.06.02. 03:01:21Minden elismerésem! Ez aztán a témaváltó kanyar! :D
Grumpy Cattől a politikáig! Váó!

Gru első tévés fellépése :D
bungle | 2013.06.04. 18:15:25Volt egy ilyen film, valami Despicable Me, vagy Mi, nem tudom, ha a szövegben lévő linkre kattintasz (Gru), elvileg látod... ez valami régi, 20-as években készült film remake-je, amiben Charlie Chaplin szerepelt, mint Gru és voltak ilyen minionjai:
http://i.imgur.com/HxiiXt4.png
BANANA!

PeejeT, egy unatkozó fotóboltos ;)

Válasszátok meg a legdögösebb Hooters-lányt!
Melyik a kedvencetek? :)zuu | 2013.06.01. 12:52:36Azért van néhány babaarcú, ártatlan tündérvirágszál, akiről első ránézésre azt gondolnád, hogy "A ronda nagy faszoddal úgyis csak tönkretennéd", közben meg 6-8 darab kannégerrel szétqratja magát egy "romantikus" filmben. :D

Most dől el, lesz-e kis zsiráf :)










www.nytimes.com/2013/06/12/world/asia/man-details-risks-in-exposing-chinas-forced-labor.html