
Ezzel a klippel búcsúzik 2013 poptehetsége: D4NNY - Goodbye

Nálunk mé' nem építenek ilyet?
Milánóban hamarosan átadják a 2009 óta épülő Bosco Verticale épületegyüttest, ami szó szerint függőleges erdőt jelent olaszul, és ránézésre is pont úgy néz ki, mintha a természet visszahódította volna a város felhőkarcolóit.Nas | 2015.10.05. 11:51:53Elkészült és úgy tűnik, működik. :)
http://balkonada.cafeblog.hu/2015/09/15/bosco-verticale-a-vilag-elso-fuggoleges-erdeje/

Olcsó kínai modell biztonsági felszerelése ;)
eospower | 2013.06.06. 20:59:06Ez a légzsák a szakadékok ellen véd

Sith-lovagok ;)
BusKeyCome | 2013.06.04. 22:04:13"nagyfeszültségű oszlopra nem is engednek fel másban... "
Ezt rosszul tudod.
Újabb magyar büszkeség: Rátai Dániel feltaláló megmutatja, hogyan lehet karácsonyfaizzóból, cd tartóból, napszemüvegből, webkamerából olyat alkotni, aminek egészen a Szilícium-völgyig híre megy.AVIREX | 2013.06.03. 13:38:02Jaj, én a videó kezdőképet néztem :D

És így lett a hajó neve: Buffy
Szancso | 2013.06.07. 23:25:47Köszi,a Buffy név jobban tetszett :D

Tudtátok, hogy a vákuum mégsem annyira üres? :)
palinkaman | 2013.06.03. 21:47:02Ez egy elég régóta létező elmélet, a kvantumtérelmélet, mely a kvantummechanikából indul ki (ami már magában kicsit sci-finek hangozhat).
A lényege az, hogy a tökéletes vákuumban, ahol a klasszikus szemlélet szerint nincsenek részecskék, kialakulhatnak a normálistól eltérő állapotok (fluktuációk), ami egy üres térben mi lehet: megjelenik egy részecske. Már a Heizenberg-féle határozatlansági relációban kimondták (1900-a évek eleje), hogy a fentihez hasonló módon az anyag és energiamegmaradás törvénye sérülhet, de csak nagyon-nagyon kis időre a következő módon:
1. minél nagyobb tömegű részecske "pattan ki" a semmiből, annál kevesebb ideig létezhet. Ez azt jelenti, hogy míg atomnál kisebb részecskék olyan "sokáig" (viszont még így is a másodperc tört részéig) létezhetnek, hogy akár észlelhetjük is őket megfelelő műszerekkel, viszont ha nagyobb tömegű részecske, pl. egy autó pattanna ki a semmiből, az olyan kis ideig létezne, hogy észre sem vennénk, éppen ezért ilyesmit nem is észlelünk. (Senkivel sem történt még olyan, hogy ült otthon, aztán a semmiből ott termett egy autó.)
A mikrovilágban ez egy alaptétel, és nagyon érdekes az, hogy a mi általunk megszokott világtól nagyon eltérően viselkednek a dolgok benne, mintha egy másik univerzumba csöppennénk, teljesen más fizikai törvényekkel.
Az Attraction magyar árnyékszínház bejutott a Britain's Got Talent fináléjába. Szombaton este elképesztő kritikát kaptak, taroltak, és esélyesek a végső győzelemre is.
A döntőbe jutásért még az elsőnél is érzelmesebb és megindítóbb produkcióval készültek a magyar táncosok. Ezt már az adás előtt néhány órával is sejteni lehetett, amikor a csoport Facebook oldalán megjelent az alábbi üzenet. "Reménykedünk, hogy bejutunk a döntőbe. Az új előadásunkat pedig az összes édesanyának ajánljunk" - írták. Az adásban aztán az is kiderült, hogy Szűcs Zoltán saját életéről szól a legújabb tánc, amit ő maga a műsorban is édesanyjának ajánlott.kotta | 2013.06.16. 03:18:22Azt a nagyon okost is arcon taszigálnám egy kombájnnal, aki kitalálta ezt a pompás szót: "magyarkodás"
Az mi?
(csak úgy, még egy cikk:http://comment.blog.hu/2013/06/14/magyarkodo_verzio_is_volt_a_nyertes_arnyjatekbol)
A gyerek egyik nap azzal jött haza az oviból, hogy "pirosfehérzöld, ezamagyarföld"
1. magyarkodó ovi, feljelenteni, felgyújtani, gyereket felpofozni
2. ha nem teszem, én is magyarkodok
3. ha én akár csak ennyire is magyarkodok, akkor a fél ország máris múltban élő rohadék lúzernek és/vagy kirekesztő fasisztának tart
4. ha ezt nehezen "tolerálom", akkor pláne az vagyok
5. ha eleget teszek az 1. pontnak, akkor a fél ország meg homokos liberálisnak és/vagy hazaáruló komcsinak tart
6. ha ezt nehezen "tolerálom", akkor pláne az vagyok
Eredmény: nincs. Megyek inni egy sört. (bár akkor meg nyilván kirekesztem a füvescigiseket, én meg máris tökalkoholista vagyok)
Inkább lehúzom magam a vécén.

Richard Feynman - A felfedezés öröme - magyar felirattal
A "Felfedezés öröme" 1981-ben látott napvilágot és inspirálni és szórakoztatni fog mindenkit, aki kicsit is szeretne osztozni a tudományos felfedezések örömeiből. Feynman nagyszerű mesélő és történetei - gyermekkoráról, Los Alamosról, a Nobel-díj megnyeréséről - szórakoztató és élénk betekintést engednek egy nagy tudós elméjébe munka és játék közben.norbertvincze | 2014.10.19. 14:40:17http://www.o-ws.hu/cikkek/kaosz/ralph-abraham---kaosz-es-elet.html

Vagy most szökött a cirkuszból, vagy csak Béres Alóxandra gyakorlatait majmolja... ;)
Ravennë | 2013.06.04. 03:02:56Ez a videó régebbi... Khm... akkor ki majmol kit? Egyértelmű, hogy Alóxandra nem csak a tevéket utánozza... :P










Sértés helyett fogadd el, hogy nem vagyunk egyformák, tesó! :D