
Táboroztassa gyermekét panelban!

Azért vannak a jó barátok... ;)
(angolul nem tudóknak: a srác elutazott 2 hónapra, és mire visszajött, a jó fej lakótársak kicsit átalakították a szobáját)
„Gyere mán ki!” :)
7sleeper | 2013.06.21. 21:29:18erre tartják az embert ;-)

Budapest legrosszabb étterme (nem a múltkor postolt Frizzante az!)
+ Magyarország 20 legjobb étterme (a Dining Guide szerint)
Ti melyik éttermet, éttermeket tartjátok itthon a legjobbnak ill. legrosszabbnak?Tooni | 2013.07.09. 14:45:54http://444.hu/2013/07/09/igy-mukodik-a-lehuzas-a-vaci-utcai-ettermekben/
Eszméletlen jó buli: összesen 9 embert kellett kórházba szállítani a Jagermeister egyik mexikói bulija után, mert a medencés parti közben folyékon nitrogént eresztettek egy medencébe, ami reakcióba lépett a medence vizével, és így nagy mennyiségű nitrogén-klorid szabadult fel.Szancso | 2013.06.20. 19:13:54Le akarták hűteni a kedélyeket,vagy a Jagert:
http://www.youtube.com/watch?v=L1T0lFoHDKs
;)

8 nő, aki árverésre bocsátotta szüzességét
bimbi | 2013.06.20. 18:44:41Szűzkurva-e vagy?

Mai cukizé: Morze vidra :D
Szancso | 2013.06.20. 19:01:12Távídra. ;)

Kenichi Ebina - Matrix Robotik Dancer
palinkaman | 2013.06.21. 08:19:51Azt hiszem megdőltek Newton törvényei, és a klasszikus mechanikát kidobhatjuk a kukába. :D

Újabb multitask zenész: szimultán gitározás és kosárlabda
Dmckayals | 2013.06.21. 09:31:00Pedig már azon agyaltam, hogy vajon a srác milyen Jacko számot játszhat. :)

„Macskások”
DemJan | 2013.06.20. 09:56:07úú, ezt posztolom a macskám facebook profiljára!










Vakáció. Hurrá! Elmegy a család. Kulcsokat barátnak, öntözni virág.
Visszajönni jaj! Hol van az autóm? Sürgős telefon rendőrségre: "Tessék megkeresni!"
Felmegy emeletre, benyit szomorún. S lőn meglepi:
ott a Skoda-csoda, szétszerelve-majd-újra-összeszerelve pont HÚÚÚ