
Banánt akart átcsempészni a határon... de észrevették.

Amikor a banki ügyfél elolvassa az apró betűs részt ;)
SilAsh | 2013.08.10. 17:27:23Teljesen mindegy, hogy milyen betűmérettel operálnak, mert úgy megfogalmazzák, hogy csak akkor tud egy átlagember végigmenni rajta, ha le teszi a földre. Ezt ügyvédek meg ilyen-olyan jogi végzettségű emberkék írják, de átlagemberek olvassák.
Én inkább a közérthetőbb megfogalmazási módot preferálnám.

Az apokalipszis már Belgiumban van... reméljük ideér hamar! ;)

Ha mosógépet akarsz szállíttatni, ne ezeket a lányokat hívjad! ;)
davidoka | 2013.08.10. 00:38:36Már vártam mikor gurul vissza az autó... :D

Sok jó ruha kis helyen is elfér. Origami mester. :)
Szancso | 2013.08.10. 15:04:46Akkor azért vonzza a tolvajokat. ;)

Beetetés ;)
+ bonus kép: Ügyes próbálkozás, anyu!lackopetyko1 | 2013.08.09. 22:54:54Apu lő.....góóóól!!!!!!! :D

Mamutot szolgáltak fel vacsorára
A hús kissé kemény volt, és érezhető volt a pörköltön egyfajta erős pleisztocén aroma.Nope | 2013.08.09. 17:07:34Bámulatos ...
i.e. 2.000.000 - 1928: hús, együk meg
2003-?: szekvenáljuk a génállományát ... ja, nincs mibü? FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU...

Jedi erő ;)

Szerelem határok nélkül ;)
bungle | 2013.08.10. 20:49:18Az első felesége (akitől a gyerekei is vannak) a szomszédom volt. Ferike egyébként engem midig egy jóllakott napközisre emlékeztetett. :D
http://youtu.be/stQNPpgAkTY?t=2m43s

Öntsünk tiszta vizet a pohárba!
tuco | 2013.11.28. 12:42:14Köszönöm a sok választ. csak azt nem értem hogy ha vizet adok nekik, akkor többen lesznek! nem?










http://www.youtube.com/watch?v=pbW5gW4EihI
:)