
Kislány a Toyotánál
a nem fehér oroszéknál
jajj de szépen sorolta
Lexus, Suzuki, Smart.
Killing in the name of ZAR (román együttes)
Nusihusi | 2013.08.11. 19:55:55Ebből világvége lesz :P

Én Kicsi Pónim ;)

„Picit lejjebb, ez így nem szabályos!”
Szancso | 2013.08.08. 16:10:17:):):)

Majd az egyházak eldöntik, hogy kell-e templomba járniuk a hittanos diákoknak
Szeptembertől debütál az új hit- és erkölcstan, illetve ennek világiasabb változata, az erkölcstan. A köznevelési törvény szerint általános iskolában a nevelés-oktatást úgy kell megszervezni, hogy a foglalkozások legalább 16 óráig tartsanak, és a tanuló kötelessége, hogy ezeken a foglalkozásokon részt vegyen.
Nem tud esetleg valaki egy hívő, és hitét gyakorló katolikus fizikatanárt?nagydee | 2013.08.09. 15:39:09ilyen pudingot már ettünk, csak akkor úgy hívták, hogy KISz...

Cápa a New York-i metróban - még jegye is volt
bungle | 2013.08.12. 12:13:26www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/45181_?categoryId=3&position=&large=1

Csak lazán! :)
Tooni | 2013.08.09. 06:59:31És ilyen faintos módon beleejti valamibe!

Rázd a segged, cicus!
Ravennë | 2013.08.08. 15:19:43A csajt meg a hajánál fogva.

Transformer kakas? ;)
lb7 | 2013.08.10. 20:23:59Jesszus, ennek a seggéből nőtt ki a feje!

Vízkő? ;)










(#6 komment)