
Már csoportosan sem megy a kupakolás ;)
Nusihusi | 2013.08.16. 02:51:29Az a fránya kupak:D
Prostamol uno due tre quattro ;)
Botos Vendel | 2013.08.15. 23:33:15Azutolso még fordulisutána!!!4444

Serengeti cicákok - egész nap csak robotolnak :D
vnyoc | 2013.08.15. 19:52:03Nagyon jó közeli felvételek robottal! Érdekes hogy így milyen másképp viselkednek mint mondjuk egy terepjárós forgatócsoport közelében. Érdemes megnézni.

Mekkora egy farok! :D
Cableguy | 2013.08.15. 18:55:57ezekbe mi a jó??? mégcsak nem is vicces...

Idegenláb-szindróma? ;)

Mai tippelős: szerintetek mi jön be a macskaajtón? :)
Nusihusi | 2013.08.16. 02:28:261 óriási, emberevő pók:)

Ezért nem jó a túl nagy lakás :)

Facebook-on terjed az alábbi hangfelvétel: Intrum Justitia vs Higgadt ügyfél
Gábor-79 | 2013.08.21. 01:03:49Én pl. a T-nek mentem neki az adatok kiadása okán, amivel nyertem is, de a teljes pénzt a mai napig nem kaptam vissza, hivatkozva arra hogy a behajtó cég nem fizette ki nekik.

Ne higgy el mindent, amit a pornófilmekben látsz!
dude | 2013.08.15. 13:25:47Mi bajod a seggből-szájba akcióval? Nem vagy túl romantikus!

Új autópálya szakasz épült meg Oroszországban, a nálunk is jól ismert flexibilis aszfaltozási technikával ;)
Botos Vendel | 2013.08.15. 23:28:37ténleg!!!!!44444









