
„Hihetetlen” hologram effekt (a kutyatálban)
Szancso | 2013.08.18. 18:33:01Főzésre még jó lehet. Nem kell állandóan emelgetni a fedőt. ;)
Upsz ;)
cila | 2013.08.17. 12:25:24hipp-hopp ott legyek, ahol akarok!
http://www.maximanet.hu/cikk.php?id=4&cid=2180

A bárányok hallg... izé... tiltakoznak ;)
laca58 | 2013.08.18. 10:50:27fideSSes tag toborzás .

Kevésbé intelligensek a vallásos emberek?
Legalábbis egy több mint hatvan vizsgálatsorozatot feldolgozó tanulmány szerint a nem-hívő emberek intelligensebbek azoknál, akik vallásosak. Ennek elsődleges oka a szerzők szerint a vallások irracionális, tényekkel nehezen vagy egyáltalán nem alátámasztható lényegében rejlik.
(A kép innen)bungle | 2013.08.28. 13:16:52Pornóért halálbüntetés helyett csak életfogytiglan Iránban
http://ateistaklub.blog.hu/2013/08/27/irani_porno_halalbuntetes
"Azt hiszem, hogy a vallás és a hardcore pornó között az a hasonlóság, hogy ha az emberek túl komolyan veszik, akkor eltorzul valami a lelkükben. Kezeljük helyén ezeket a dolgokat, mint meséket, és senkinek nem fognak ártani."

Evolution vs God
Ray Comfort ezúttal egy egyetemre látogat, ahol kutatókat és professzorokat kérdez, hogy milyen bizonyítékok vannak jelenleg, amik alátásztják az evolúció elméletet.
Angol tudás szükséges. :)
Bónusz videónorbertvincze | 2014.07.23. 03:04:08HeavyCross figyelmébe: Miért nem látjuk Istent? "Nem láthatod Istent, mert amikor eggyé válsz Istennel, nincs mit látni rajta: ugyanis te vagy az." - mondja Thomas Keating a Keresztény Misztika élő mestere az új filmjében ;)
https://www.youtube.com/watch?v=W2MrMDpwchA

Írjátok be a videó közben, hogy 1980 és védjétek meg a videót! :D (más videóknál is működik)
Ravennë | 2013.08.17. 02:53:04Mennyire vagy vallásos? ;)

Figyelemfelkeltő forgalomlassító demonstráció Nyizsnyij Novgorodban. ;)
Ravennë | 2013.08.21. 00:09:02Uccu, akkor muta...

Mosolyogj! :)
hawkeye | 2013.08.17. 09:06:07
Eztet nem értem. A múltkor bályosann rámosojogtam egy szép rendőrfijura, az meg odaszólt a másiknak, hogy "Gyere Bélucikám, ijen hüje vigyort még láttál, kis cuncikám!"

Az év apukája! ;)
Ravennë | 2013.08.16. 14:46:13Éppen most szoktatja le őket az Xbox-ról. ;)

Mai cukizé: édes kis mackóm :)









