
Egyre egyszerűbb lesz bejutni mások lakásaiba... ;)

Kínai budo... izé... budiár ;)
+ ha már Kína, bonus cikk: Feng Mingshan 20 éve él egy 50 méter magas barlangban. Legalább nem kell biztonsági zár, vagy riasztó. ;)7sleeper | 2013.08.28. 12:24:41az ebédjük pekinginek készült, de toa lett kacsa..

Ezt néha baleset nélkül is szívesen megtenném...
Nusihusi | 2013.08.28. 23:48:11Ha Nokia lett volna, akkor a sofőr fejéhez vágta volna:D

A bolyongó hollandi... Munkába menet egy kicsit megfáradt. ;)
Nusihusi | 2013.08.28. 23:45:11Jó, hogy nem az úttesten aludt el:D

Új szeleket fújnak az oroszok :)
Nope | 2013.08.29. 03:56:25Your accusation of a single individual on grounds of this supposed pattern, consisting of a single single person, is even more unjustified, than your assumption of him judging 315 million individuals by a single one.
Egyéb? Amúgy 2 forint per karakter a cechem, de erre vendégem vagy, mert gyanítom hogy ha magyarul nem érted, akkor angolul se fog menni.

Mercedes-Benz Werbung 2013
Teomoart | 2013.08.27. 22:18:40Neeeeeee! Neeeeeeeee! X-D Ez hatalmas! :D

Gianni Sarcone optikai illúziói
Az egyik elmélet szerint az apró, akaratlan szemmozgások szellemképet hoznak létre, amely átfedésbe kerül a monitoron lévő képpel. Ennek eredménye az úgynevezett moaréhatás: a hasonló ismétlődő mintázatok kicsit eltérő szögekben olvadnak össze, hullámzó hatást hozva létre.Cintu | 2013.08.26. 22:17:16roppant egyszerű megállítani, csak annyi, hogy egy pontra kell fókuszálni és szépen megáll.

Céline Dion és férjének floridai ingatlana eladó - mondjuk az eddigi legnagyobb magyar lottóötös nyereménye se elég rá (72 millió dollár, ~16 milliárd Ft)
Findzs | 2013.08.28. 12:06:52szék van a zuhanyzóban, hát igen az öreg már nem bír "állni"
egyébként nem diónak van sok pénze hanem a vénfószernek
palácsik effekt bejátszott nála is

Az afgán gyerekek nem játékfegyverekkel játszanak...
TravisKestrel | 2013.08.30. 10:53:01Ennyi erővel amerika is terrorista. Att is kb. az ilyen idős gyerekek már megtanulnak lőni, max ellenőrzöttebb körülmények között. (mondjuk azért szerencsétleneknek egy fülvédő nem ártana mert így rohadt gyorsan meg fognak süketülni)

Ha nincs időd külön az ebédre és jógára...
Olsen | 2013.08.26. 22:02:39Csak taco-t lehet enni vagy babfőzeléket is?










(Én mondjuk az autó kulcsának másolatát tartom a mobil tokjában, vészhelyzetre...)