
Jonas De Ro illusztrációi
Dawe | 2013.08.29. 07:45:56Attól még sajnos 1280x620-asak maradnak :(
Mosakodás - rosszul csinálod! :D
Szancso | 2013.08.28. 17:52:26Légnyalás. Hiánypótló ha nincs főnök a közelben.
Több ilyen emberrel találkoztam már. ;)

Tiltott zónákat jelölnének ki a hajléktalanoknak
Budapest: A rendelettervezet szerint jogellenes lenne az életvitelszerű tartózkodás a fővárosi tulajdonú közterületekenbungle | 2013.09.03. 12:06:41Itt a Nagy Csövestérkép
www.origo.hu/itthon/20130828-tarlos-kiszoritana-a-varosbol-a-hajlektalanokat.html

Kergerle - tubikanyakra edz. ;)
bungle | 2013.08.28. 23:17:59Rájöttem, nem is tubikanyakra edz, hanem dídzséskedni akar, mint DJ Hodor: http://i.imgur.com/9UZotYi.gif

A bébi gorillákat így védik a cseppfertőzés ellen ;)
Sanzi | 2013.08.29. 10:37:23Annyi baci kell egy gyereknek!

Nyeregfényesítés ;)
Colonel | 2013.08.29. 16:49:31Most vettem észre, hogy a nyereg énekelt :P

Amikor a „Ki van a seggem a gatyából” új értelmet nyer. Japán, mi más is lenne...
Nusihusi | 2013.08.29. 00:40:08Na, így menjen be valaki a munkahelyére :)

Eutanázia pro és kontra
„Minden ember élni akar. Auschwitzban, a Gulagon, Recsken sem lettek öngyilkosok az emberek. Ez a normális reakció, amíg van remény. Amikor viszont végleg elveszett, és valaki azt mondja, hogy meg akarok halni, az egy olyan súlyos állapot, amit tisztelni kell. Fontos, hogy legyen választójogom, akkor is, ha nem megyek el szavazni.”
„...olyan napokat kaphat a beteg a halála előtt, amelyekre azt mondja, ez volt életem legszebb időszaka. Ilyenkor már nincs vesztenivaló, az ember olyan gesztusokat is meg tud tenni, amit előtte nem. Helyrehozza a kapcsolatot a családjával, számot vet az életével, egészen máshogy tekint vissza a múltjára, és kivétel nélkül mindenki azt mondja, kevesebb lett volna, ha ezt nem éli át.”norbertvincze | 2014.11.14. 13:05:10"Polish woman rises from dead … asking for tea" :))
http://rt.com/news/205403-poland-woman-rises-dead/

Nem bírta a sördeszkázást a norvég Béla rekeszizma...
Nusihusi | 2013.08.29. 00:06:04Ilyenkor a szívem szakad meg:(:D

Egyre egyszerűbb lesz bejutni mások lakásaiba... ;)
Gábor-79 | 2013.08.28. 11:48:30Kérdés hogy hányan használnak még ilyen kulcsot. Vagy hogy egy mágneskulcsot, vagy egy valamirevaló kétoldalas biztonsági kulcsot képes-e lemásolni?
(Én mondjuk az autó kulcsának másolatát tartom a mobil tokjában, vészhelyzetre...)









