
Blond(i)e terrier szuka próbálkozik. Csak nehogy megkössék! ;)
közlegény | 2013.09.09. 22:03:15vagyis hogy fakete, a kis hamis
Tényleg van hatodik érzék
Tooni | 2013.09.10. 22:22:11Ojjé, de még mennyi hiedelem jutott egyeseknek, na nekik aztán jól felépített kis valóságuk van!

Gyurmáznál? Homokoznál?
közlegény | 2013.09.09. 22:01:00A mekis termékfejlesztők ha ezt meglátják

A Román-Magyar meccs elemzése jól!
Makkász | 2013.10.12. 21:36:45Holland nyilatkozatok a holland-magyar meccset megelőzően:
Robin van Persie:
”- Tisztában vagyok vele, hogy életem eddigi legfontosabb meccsét játszom, ha pályára kerülök. A magyar válogatottnak gólt lőni szinte lehetetlen, de ha mégis sikerülne, a legboldogabb ember lennék világon. Bödével szeretnék mezt cserélni.”
Wesley Sneijder:
”- Még taktikánk sincs. Fogalmam sincs, hogyan kerüljük el az őrületes magyar rohamokat. Személy szerint egy döntetlennel kiegyeznék, de tudom, hogy ezért 110%-ot kell nyújtanunk.”
Dirk Kuyt:
”- Sajnos, ma lesz két éve, hogy nem lőttem gólt és ha most valakinek azt mondom, ez most éppen a magyarok ellen változik… kinevet. Játszanánk a brazilok vagy a spanyolok ellen, de pont Guzmicsék érkeznek hozzánk. Hát ilyen peches vagyok.”
Nigel de Jong:
”- Nem semmi visszatérés lesz. Nagyon várom a találkozót, bár tudom, hogy nem lesz könnyű pontot csenni a magyaroktól. Középpályán nagyon kemények, félek, hogy lepattanok róluk.”
Arjen Robben:
”- Jól ismerem a magyarokat. Fifában mindig velük vagyok és az elmúlt 3 meccsen 22 gólt lőttem Torghellével. Igaz, hogy amatőr szinten játszok és Sanyi sem lesz itt, de a fodrászommal fogadtam, ha nyerünk, akkor ingyen kapok egy göndörítést.”
Jeremain Lens:
”- Dzsudzsákot nagyon jól ismerem a PSV-ből, ültem már mellette autóban és be kell valljam, rettegek, ha meglátom. Próbáltam sérültet jelenteni, de a posztomon mindenki megelőzött… :D

Jövőbeli Darwin-díj esélyes
Nusihusi | 2013.09.10. 13:31:13Bírtam volna, ha melléugrik:D

Szerintetek mit írhatott? ;)
fatproduction | 2013.09.09. 20:29:55Felvétel van róla, beperelni a csajt!

Törd már meg légyszi! :)

A székek alatt nem szoktak takarítani ;)
közlegény | 2013.09.06. 18:51:24Sima partvis nem is jó hozzá, csak egy pussy magnet :)

Tűzről pattant menyecske ;)
skad | 2013.09.18. 19:48:51Seggrázás még: http://www.youtube.com/watch?v=8J04q6LLhNY
A társadalompszichológusoknak ajánlom, hogy nézzék meg a feltöltő többi videóját is (a 200-as IQ-juk révén talán menni fog), hogy milyen más értelmetlen hülyeségekkel is foglalkoznak még a srácok.

Lakodalom Orbánéknál: villámkátyúzás közpénzen, összesen nettó 1,637 millió forint értékben
Zötykölődés nélkül juthat el a násznép Orbán Ráhel lakodalmának helyszínére: a héten eltüntették a kátyúkat Csabdi és Tükröspuszta útjairól. A helyiek szerint ennek a „társadalmi eseménynek” köszönhető, hogy több évtized után rendezték az utak állapotát. Mint kiderült, az alsóbbrendű utat a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium háttérintézménye átadta az önkormányzatnak, de előzőleg a Magyar Közút Nonprofit Zrt. az adófizetők pénzén rendbe tetette.7sleeper | 2013.09.06. 20:45:36már látom is magam előtt, ahogy a zászlóhordozó viszi eme ősi nemesi család lobogóját
"kisgöncöl szekérkerékkel; a rúd fogója a sarkcsillag 11 ágú (középen narancssárga) csillag
jelmondatuk: Deflo Ratio Bid Educationis
/Orbánék mindamellett a másik vörösinges "Pásztor"-hoz képest valóban Magyarországért is einstandol, csakhát számukra Magyarország leginkább egyenlő a haverjaikkal, akik néhány pofátlan vörös cinikus, pimasz, mégkapzsibb leszármazói csupán, nem többek. majd kiveti őket a talajvíz még idegenben is.









