A CNN kísérletében Budapest a világ 3. LEGBECSÜLETESEBB városa! A kísérlet lényege: pénztárcákat „vesztettek” el, és azt figyelték, hogy az egyes városokban hányan adják azt vissza.
„Csak a hülyék mutogatnak kisfiam, mint például te!” :-)
közlegény | 2013.09.26. 09:48:06Ezek egymásnak adják a kilincset.
http://www.blikk.hu/data/cikk/2/21/19/33/cikk_2211933/rendorauto-combinok.jpg

Gillette Training Tracks

Milyen erős köldökzsinór ;)
közlegény | 2013.09.26. 10:02:38nem szakadhat le az álcáról

Szerelem!
vadonka | 2013.09.26. 10:55:47vártam egy 10 év múlva jelenetet a végén ahol a csajszi mint lecsúszott drogos kurva terhesen árulja magát és a srác meg egy bömössel megáll mellette és hozzávágja a kiskést meg egy némi pénzt akármelyiket is használja abortuszra :)
és valami ilyesmi tanulság, hogy "gyerekkori szerelem... nem mindig az első a tuti. merj válogatni!"
aztán valami ikea logót a végére :D

Mátrix kutyákok :)
bungle | 2013.09.26. 16:34:53"Jól" (el)bánnak szerencsétlen kutyákkal.

New York utcáin bárkiből lehet karmester. :)
DJ Öcsike | 2013.09.25. 23:39:58Miért nem csinálnak egyszer egy hangmester programot a sok mozgásérzékelős konzolra ?
Vagy egy hasonlót Laptopra ami nekem is van......

Aranyosabb, mint a paprikaspray. ;)
nagydee | 2013.09.26. 09:28:11egyes statisztikák szerint 80%, mások szerint 90% fölötti arányban a gyerekbántalmazásokat olyanok követik el, akiket a gyerek ismer.
ezzel nem azt akarom mondani, hogy felesleges, amit csinálsz, mert bármi ami védi a gyereket, nem lehet felesleges, csak annyira azért ne nyugodj meg. főleg ne ezen a válaszon...

A nők és a pénz
A neves pszichológus, Popper Péter szerint egy kapcsolatot igenis befolyásol a pénz, és csak a romantikus lelkületűek hiszik az ellenkezőjét. A válások jelentős része is a pénz, illetve a pénzről való eltérő gondolkodás miatt történik.
Mit jelent a nőknek a pénz? Igaz-e az az állítás, hogy a gyengébbik nem általában a tehetősebb férfiakat részesíti előnyben?
(A kép innen)izé012 | 2015.08.06. 19:56:45Tanulság: Soha ne hagyd h a nő a mobilodhoz nyúljon. :-)
Alternatív lehetőség: Ne hazudj neki. Bátran mondd a szemébe h félrekefélsz. Nem fog otthagyni.

Na, ki üti a „nagyobbat”?
Himbeer | 2013.09.25. 16:59:55Az állítólag talán a legnormálisabb műsor, az még érdekes is, na meg persze nem utolsósorban vicces.










http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ojqCFt5uwrc
;)