
Ró-zsák ;)

„Megmutatom még egyszer, a masniért cserébe!” :)
kissfreezer | 2014.06.28. 12:22:56De kis cuki:) Azért a baba sem csúnya :p

Egy hasznos tanács: mindig zárjátok el az elzárnivalókat! ;)
bungle | 2014.06.28. 13:30:48Jut eszembe, hátha valaki még nem látta:
"Ha anyu kölcsönveszi az ugrókötelet, utána mindig olyan fura szagú"
www.funpic.hu/hu/kategoriak/babak-gyerekek/51457_?categoryId=6&position=&large=1

Újabb konyhai trükk férfi módra
Árnyangyal | 2014.06.29. 06:35:08Jaja, pár éve én is így csinálom a törpékkel!!!

Azok a csodálatos thaiok az ő repülő bambuszrakétáikkal
A japán változat ugyan egyszerűbb, de színesebb is...meg le sem darál ha véletlen rádesik :DErunder | 2018.01.03. 08:00:02boghaz küldte:
"Milyen magasra mehetett fel?"
https://www.youtube.com/watch?v=MbzoeJxPEBk

Hungarian in Europe - magyar közösségi videoklip
lilaflexninja | 2014.07.02. 08:41:02http://www.youtube.com/watch?v=DB0zJLd2Fu0 nem mondom, hogy jobbak, de több értelme van talán.

Nem hétköznapi gyertyák
Szancso | 2014.06.27. 21:14:39Hát nem. Motorba se lehet betekerni... :)

Britney felszedett pár kilót és kiszőrösödött... ;)
közlegény | 2014.06.28. 09:29:05Tudtam én, hogy csak a klip kedvéért húzta be szőrös sörhasát Britney.

A nők sokkal inkább bántalmazzák a partnerüket, mint a férfiak
Volt nemrég egy poszt erről a témáról, amiben a férfiak családon belüli bántalmazását vetette fel egy szervezet egy jól sikerült videóval és a legtöbben kinevették őket, hogy az ilyen eset csak elenyésző számban fordul elő és amúgy nem is érdemes vele foglalkozni.
Most viszont úgy tűnik mégis bizonyítást nyert, hogy a nők sokkal inkább bántalmazzák a partnerüket mint a férfiak!
Régebben is történtek azért erre történő utalások, de a feminista szervezetek többsége és ezzel együtt sokszor a hivatalos szervek továbbra is a szőnyeg alá söprik ezt a jelenséget, pedig nem egyszeri emberek jelentették ki ezeket a tényeket és még sokszor nem is férfiak:
Tamási Erzsébet a Családon Belüli Erőszakról
A férfiakat is verik?
„A nők most verik le a férfiakon az évszázadok elnyomását”
Az elmúlt száz év túl jól sikerült
Egy férfi nem nyávoghatNas | 2015.08.07. 23:07:59Nem sok sikerrel. Álnickkel is ugyanolyan gyökér. :)

Terápia :)
vater85 | 2014.06.27. 21:59:40Nekem ez jutott eszembe egyből :D
http://hydra-media.cursecdn.com/hearthstone.gamepedia.com/a/a7/Unleash_the_Hounds%28317%29_Gold.png










Sebaj, közlegény jóvoltából képet alkothattam. Üvegen keresztül nyalni a mézet?...
Mehet egy szakállas vicc?
Nyuszika elmegy a kuplerájba és kér a madámtól egy nőt.
- Nyuszika, se elég pénzed, se fogalmad, mi az a pina. Menj, dolgozz, vannak fák az erdőben, annak odvaiban gakorolhatsz. S ami fő, keress pénzt. Jöjj vissza 2 év múlva.
Nyuszika, most már megnyulasodva odavág egy halom pénzt:
- Egy kurvát akarok, de azonnal!
- Ez igen! Mucuska!, az úr szórakozni akar.
Felmennek. "Négykézlábra!" Nő engedelmeskedik. Hátulról belerúg. "Jaj, ez mi volt?"
- Már tudom. Várnom kell míg kijönnek a darazsak.