
Pókasszony ;)
lilaflexninja | 2014.07.28. 08:12:06Na ezt ki sunázná, vagy pipáztatná?
Apple matricát ragasztottak egy filléres Casio óra hátlapjára, majd a Hollywood Boulevard-on úgy mutogatták, mintha az lenne az Apple még be nem mutatott okosórája az iTime. Szőke nő a végén... :D
Szerintetek megrendezett vagy tényleg ennyire hülyék egyesek? ;)lilaflexninja | 2014.07.28. 08:15:23De min csodálkozunk, amikor boldog boldogtalan iphone-t vesz, max. blackberryt. Ha kell, ha nem.
Think different! http://cdn.themetapicture.com/media/funny-college-class-Macs-Acer.jpg

„Te, figyelj, az az én joghurtom!”

Itt a csodaautó, ami gyorsabb a puskagolyónál

David Martin Castan fotói
Tooni | 2014.07.26. 15:33:16Én meg a felszerelését! :D

A világ 10 legdrágább hotelszobája

Mai cukizé: mókus kiképző :)
Cicmicc | 2014.07.25. 12:00:20A második mókus még nem olyan ügyes,célnél visszafordul,lol :D

Ha esetleg még nem tudod, milyen ajándékkal szerezz örömet levélben „kedves” ismerőseidnek... ;)
Szancso | 2014.07.25. 18:15:40E-mail-be nem lehet küldeni? A posta olyan megbízhatatlan, folyton elkevernek valamit. ;)

„Én vagyok a rozmár!”
Állítólag 10 embernek kellett befognia szerencsétlen párát... azt is megnéztem volna! :Dlilaflexninja | 2014.07.25. 09:08:03Viszont nem tangában volt, azért ezt értékelhették volna.

Törpe Norbi rémálma: úszogumi növesztési verseny az új bizarr őrület









