
Törpe Norbi rémálma: úszogumi növesztési verseny az új bizarr őrület
bungle | 2014.08.11. 17:44:34http://444.hu/2014/08/11/a-fatkini-a-nyar-slagere-az-instagramon/
Padlótörlés után mehetünk sétálni... ;)

A szörny, amely kipusztíthatja az emberiséget
Van „valami”, ami mélyen az Arktisz és az Antarktisz, vagyis az Északi-sark és a Déli-sark jégpáncélja alatt rejtőzik, és ha egyszer kiszabadul onnan, sosem látott katasztrófát okozhat. Katasztrófát, ami az egész emberiséget veszélyezteti...POC | 2014.07.25. 14:26:24Hú kösz, most megnyugtattál! Akkor ezek szerint nem halunk ki, csak imitál majd valami. :)

Költözködés bicajon - vízágyban alszanak, ha akarják, ha nem. :)

Assassin's Creed a valódi életben - ha ők is az úton mennek, lehet nem tartott volna estig az üldözés. ;)
Ha már Assassin's Creed, itt a játék magyarok által készített trailere.Tooni | 2014.07.24. 15:53:39Ellopják egy koldus apróját = halál? Nem szeretném, hogy ezek a lázadók jussanak hatalomra....

The Cloud - interaktív lámpa villámlással, mennydörgéssel (már csak az eső hiányzik, hogy eláztassa a szobát... ;))

Bonszai az űrben - nem fog megfázni? :)

Bátor zsiráfanyuka: Sicc! :)
Bogdán László Cserdi polgármestere szerint, mihamarabb fel kell számolni a cigány önkormányzatokat, és egészen más módon kell segíteni, helyes útra terelni a társadalom perifériájára került cigányságot.norbertvincze | 2015.06.23. 10:54:14http://www.origo.hu/itthon/20150618-cserdi-bogdan-laszlo-cigany-roma-jobbik.html

Hold my beer! - végre egy értelmes találmány :D
bungle | 2014.07.24. 12:24:50Sört nem hagyunk ott sehol!









