
Best-off ;)
Goppo | 2014.07.26. 16:01:11last one #1
Órakészítés jól :)
AVIREX | 2014.08.06. 22:15:51Voltam otthon, Earnshaw. :)

Tippeljétek meg, szerintetek milyen elvetemült kreáció látható a postképen? ;)
Purple | 2014.08.05. 13:25:07Ez könnyű. ;)

"Sziasztok! Jónást keresem." ;)

Pilis - a titkos piramisok földje
lilaflexninja | 2014.07.29. 07:18:33Hát ez! esküszöm éreztem az energiát, már csak a jókedv miatt, amit a videótól kaptam. De ezek szerint egy jobb fajta goa bulin is csak az energia átadása és befogadása folyik. Azok is mind guruk (bár a goások többsége tényleg hippi meg spiri, kivéve én).

Sorapot teáskanna

Mai cukizé: kecske és társai

Kínai Rolling Stones

Célirányos cápatámadás :)
zed911 | 2014.07.26. 16:02:58Tudhatná már, hogy csak a pontyot lehet pipáztatni :D

Metál lédik :)
Dmckayals | 2014.07.25. 18:12:35Csak hogy én lehessek az első okoskodó. Ez nem guitar hero, hanem rocksmith. itt nem játékgitáron kell játszani, hanem igazin, ráadásul a helyes hangokat méri a játék. Ennek tükrében a nagyobbik lány teljesítménye még inkább tiszteletre méltó. A kiscsaj meg ügyesen fürdik eben a fényben! :)









