
„Hagyjad Szilveszter, ez nem csőrike!” ;)
.::JunKieEQ::. | 2014.08.04. 11:33:36Rágcsálóirtók egymásközt ? :DDD
A nemrég megrendezésre került országos gyorskorcsolya... izé... downhill bajnokság.
HoPpY | 2014.08.04. 19:50:40És ki csúszott be nyertesként?:D

Tolvajtempó (tréler) ;)
hawkeye | 2014.08.04. 13:22:23
Á, ilyen a kékeknek nincs, legfeljebb nekik:
http://www.menmax.hu/pihenes/12/11/21/szpecnaz-az-orosz-kulonleges-erok

A legtutibb ébresztőóra!
Ravennë | 2014.08.04. 19:37:49Á, dehogy. Csak az továbbtart 30 másodpercnél, hogy reggel rávegyem magam a mikróhoz való sétáig. :D

„Szeressük egymást gyerekek...” ;)
vadonka | 2014.08.03. 13:12:41A legkeményebb amikor féltékenységi jelenet van. Az általános az, hogy az idősebb gyerek féltékeny a kisebbre mivel látszólag az ő szemében a másik nagyobb figyelmet/szeretetet kap. Ugyanakkor amikor a nagyobbik mégis kap egy pici figyelmet, pl. szülinap akkor a kicsi sokkal jobban fel van háborodva mint fordított esetben, hiába amúgy többnyire őt dédelgetik. Itt talán a kivétel az ikrek, akik egyidősek és ha egyneműek akkor mindenből kap mindkettő és nincs vita.

Kasztrált Berni Pásztor eladó! :D
palinkaman | 2014.08.04. 09:40:57Motkány ük-ük-ük-ük-ük-ük-ük unokája.

London régen és most

Délibabes ;)
Botos Vendel | 2014.08.03. 00:21:09jocim!!!!444

” Sötét volt már, baljósan zúgtak az útmenti jegenyék ” - legjobb kárbejelentő a Hungária Biztosító archívumából
AVIREX | 2014.08.04. 07:18:40Fogalmam sincs :-)))

GoPro hullámlovas :)
Botos Vendel | 2014.08.03. 00:39:32alaGut!!!444









