
Szereti a fehér taknyot? Pedig eszi!
Tudni akarja, hogyan készül a párizsi, a hot dog és a fasírt legfontosabb alapanyaga? Aki gyáva, ne kattintson.bungle | 2014.08.12. 00:10:57http://buksza.postr.hu/megbuk
Aki nem lép egyszerre, kacsasült lesz estére! ;)
bungle | 2016.02.02. 14:59:37GET THE DUCK OUT OF THE WAY!
www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/54925_?categoryId=3&position=&large=1

Szívmelengető mese egy emberről és a kutyájáról
UzoG | 2014.08.07. 13:49:24hát ez a csávó nagyon beteg!

Cuki kis húsgombóc :)
lilaflexninja | 2014.08.07. 15:02:30Nekem meg AE Bizottságot és Amanda Leart. Hogy melyiket miért?

Két tehetséges nő parkolása (remélem a babakocsit az apuka tolja).
AVIREX | 2014.08.08. 17:25:06Ez nagyon laza, ennek inkabb valami Lada Niva valo ;D

Thunderstruck parasztmetál módra :)
rivaul | 2014.08.07. 18:41:43Egy hordó sör mellett buliznék velük. Biztos szórakoztató lenne. Azért pirkadat előtt mikor a tetőfokára hág a tahernyák buli, lekoccolnék mielőtt egy kecskével egyetemben megpróbálnak meghágni :D A többi viszont emlékezetes lenne :)

A Szakértő
sergi | 2014.08.08. 20:45:51Nem volt itthon,igy fizetés előtt :)

A világ legnagyobb városi zipline pályája
mue | 2014.08.07. 11:59:26Ahogy látom ezen nem is lehet végigcsúszni ------> tehát nem igazi zipline, csak ilyen buzisbázisugrós bénaság.

A nászéjszaka nagyon baba lesz! ;)
bungle | 2015.05.04. 15:52:48http://manzardcafe.blog.hu/2015/05/04/egy_no_es_a_peldas_probababacsalad

Tudtátok, hogy létezik kizárólag jobb kezes gereblye? ;)
Egyszer biztos egy motoros „félkarú rabló” tépte le a karját, azért olyan izgatott a bácsi... ;)Mr. Wallace | 2014.08.07. 22:58:39Egyáltalán nem taplók, sőt kifejezetten udvariasak, csak eltévedtek, és az kérdik a félkarú debiltől, hogy merre menjenek.









