
Kicsit darabos a felvétel :)
ladislav | 2014.08.28. 17:16:09Besser so: http://www.youtubemultiplier.com/53ff478272eec-notar-mary-feat-robottancize.php
Kés, villa, olló, gyerek kezébe nem való. De egy Uzi géppisztoly, az egészen más.
(A 39 éves oktató belehalt sérüléseibe.)eospower | 2014.08.30. 12:24:23KS! Report!

Mozart rap pia-no ;)

Ki ez a pofa? Sosem láttam még. :D
Lacee86 | 2014.09.22. 19:42:43http://www.youtube.com/watch?v=x3BS1yt8hrI

Videójáték megsemmisítés... csak disc-réten ;)

Mikor egy „Brazzers” logotól új értelmet nyer egy jelenet... :)

Ha érdekel, mi zajlik épp a „szomszédban„, itt egy térkép, amin nyomon lehet követni a helyzet alakulását
Tooni | 2014.11.03. 11:50:05Donbabwe és Luhanda "államai"ban lezajlott az első szaaabad választás. Beszéljenek a fotók.
http://gasparusmagnus.kinja.com/donbassz-szavaz-fotok-1653757970

Mai cukizé: egy dolgozik, a többi nézi :)
gyocska@gmail.com | 2014.08.26. 08:37:34Egy világosabb melózik, két sötétebb lebzsel. Déjà vu!

Sandra Bullock Oroszországban nyaralt ;)
Nusihusi | 2014.08.25. 23:27:24Ott xartam volna össze magam:D

Vaddisznóra lövöldözés, nem túl humánus módszerrel
SilAsh | 2014.08.27. 11:43:23Teljesen egyetértek a módszerrel, sőt: Atomot nekik! ATOMOT! :D
http://youtu.be/LPmqlw9ndFw









