
Ezeknek a flancos kutyáknak már ajtót kell nyitni! :D
Igen, tudjuk, FVSz, de azért nem semmi, hogy már 3,5 millió megtekintésnél tart. Nem is értem... persze, mert minden hülye kirakja... mi is! :D Osszátok ti is! ;)T1B3R1U5 | 2014.10.01. 22:59:28Azért annyira nem tiszta az az ablak!
Régi ruszki cigik
7sleeper | 2014.10.02. 19:25:57:-)
Lucky, lucky, lucky
Kosher funny
In the 3rd Reich's world
Arbeit macht Frei honey
Always sunny
In the 3rd Reich's world
Aha-ahaaa
All the things I could do
With barmitzvah money
It's a 3rd Reich's world

„A 31 éves győri gépjárművezető az általa elkövetett KRESZ szabálysértéseket elismerte.” :D
Travis Kestrel | 2014.10.02. 07:44:26Az a poén hogy kb. USA-ban így nézik az autókat. 4 kerék megvan? Kanyarodik? Megáll? Lámpa van? Index van? Oké, mehet.

Irány a világhírnév: Leccdensz!
lilaflexninja | 2014.10.01. 07:39:23Ez is ő????? hát tud valaki más számot mondani, ami Csongrádi Kata és nem a millió rózsaszál? Én csak ezt ismerem, na jó meg mostantól a leccdenszet.
amúgy ha jobban belegondolok, még mindig szalonképesebb, csak a kinézete, nem a klipp/hang/zene/szöveg, mint mondjuk Karda Beáta. Szomorú lehet az elmúlás, meg az elfeledettség, amikor valaha sztárok voltak, de nem kéne 60 évesen erőlködni, vagy legalább akkor egy Tina Turner szintet meg kéne ütni.

Forradalmi a hangulat Magyarországon, tüntetést szerveznek egy tévésorozatért! :D
7sleeper | 2014.10.02. 19:40:18na az n-t kilőtte a ka-me-ha-me-HAAAAAAAA
(az mekkora szemétség volt, hogy a Namekes - meg minden "harc" - 5 perces volt, aztán 10 db egyenként 20 perces részen keresztül nyújtották..)

Földönkívüli pilóta maszk
vadonka | 2014.10.02. 09:40:58Hmm én sok különbséget nem látok. Mindkettő kopasz, mindkettő rusnya :)

Van itt olyan, aki emlékszik még a Sierra kalandjátékokra? (Police Quest, King's Quest, stb.)
Kis nosztalgia: most itt a böngészőben játszható verziójuk (legalábbis 7 közülük)!
Szörnyű baleset, de a sofőr túlélte! ;)
Nusihusi | 2014.09.30. 23:29:38A szélvédő viszont nem élte túl az esetet:P

Ugyan, kinek kellenek azok a béna ecsetek? ;)

Afázia szimulátor ;)









