
Mai tippelős: na mit sétáltat a képen látható úriember a Vörösmarty téren? :)
bungle | 2014.10.03. 08:27:19Photoshop, mi? ;)
Indiana Jones: A megveszett filmláda fosztogatói ;)
duckslayer | 2014.10.04. 00:49:36full cgi az egész :D

Nyamiiii! :)
bungle | 2014.10.02. 16:10:28És borotvahab helyett is használható! :D
http://youtu.be/9CuzW8oiS1A?t=2m2s

10 elképesztő tető a világban
Szancso | 2014.10.01. 18:53:23Hát nem "lapos tetők". :)

Ugróiskola :)
vadonka | 2014.10.02. 09:24:50Uhh, még a nézésbe is belefáradtam. Újragondolták a srácok a libikókát rendesen :)

Amire titkon mindenki vágyott: mozifilm lesz a Tetrisből
Ha tudnák, hogy itt az Izén már 2008-ban kikerült az előzetes...bungle | 2014.10.02. 11:31:261 órányi kalózverzió már ki is került a netre:
www.youtube.com/watch?v=NSHF5aSrk3g

A hölgynek sietős dolga akadt a túloldalon...
hawkeye | 2014.10.02. 08:38:11
"...Kuss! Én így szoktam átmenni a hídon!..."

A főkolompos járókelők után kos-lat :D

Spagettizabáló ;)

Mi bajuk van a kosárlabdákkal? ;)









