
Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának.

Alekosz a HUNGARO FAKTOR
dns87 | 2014.10.18. 00:32:32"Te haladéktalanul távozzál a magyar közéletből..."

Szerencsétlen hölgy csak az alapvető higiéniai dolgát végzi a metrón, ezek a bunkók meg levideózzák!
AVIREX | 2014.10.15. 05:52:07Kb. röhög rajta majd egyet.

Mozart - Kis éji zene :)

A 114 éves Anna Stoehr 99 évesnek hazudta magát, hogy regisztrálhasson a Facebookra
thisisreal | 2014.10.14. 16:02:25Ránézésre tényleg letagadhat a korából 15 évet! ;)

Az autótolvaj rossz napja
zeiksz | 2014.10.16. 09:36:29Úgy tűnik rosszra kattintottam: #6-ra vonatkozott és nem #5-re.

Ellopni egy rendőr sapkáját? Ezt komolyan ennyire viccesnek találták?!
eMTé | 2014.10.15. 13:35:53Egyébként meg örüljön hogy megúszta. A rendőr nem csak intelligens volt, hanem felkészületlen is, mert simán leüthette volna, vagy kiszúrhatta volna a szemét. Az is rossz reflex, ha ilyen közelségből a pisztolyához nyúl.
Emléxem, jó néhány éve, mikor még a mentőknél dolgoztam, kint voltunk egy csavarhúzós szurkálásnál, végül is sérült az nem volt, de az volt a kérdés, hogy a szurkáló zizi, vagy nem. Én épp az anyjával beszéltem telefonon, mikor a koma odalépett és ki akarta kapni a kezemből a telefont - legalábbis ezt mondta utólag. De hogy valójában ezt akarta vagy nem, az nem derült ki, mert a mellettem álló rendőr úgy vágta szájon, hogy elvitte a konyhaasztalt.

Kövér gázzal a kompra
Nusihusi | 2014.10.15. 00:54:11Azt hittem, hogy valamelyik autó beleesik a vízbe:D

Botfülű Hercegnő
Azért valljuk be, az X-Faktorban még lazán döntős lehetne ilyen süket zsűri mellett...Szancso | 2014.10.13. 20:04:10Aranyos!
Bocs a képért!
http://www.napiszar.hu/Thumbnails/20807.w-800.h0.q100.jpg
:)

DE MOST AKKOR MIÉRT MENT FORGALOMMAL SZEMBEN AZ EGYIRÁNYÚ UTCÁBAN?
hawkeye | 2014.10.14. 12:17:18
Igen, Ha ilyet lát:
http://galeria.vezess.hu/2/show/60982/484701/#kep-484701
Nagy baj, hogy a biciklisek egymást hergelik, autósok, gyalogosok ellen. Ebben eléggé aljas módon élen járnak a kerékpáros civil szervezetek, akik a PR nyilatkozatokban a békés egymás mellett élés szükségességét deklarálják, saját honlapjaikon, blogjaikon egész más hangnemben gyűlöletet szítanak.
Hogy kinek jó ez, nem tudom...










Mondjuk alanyunk fél lábbal a jó megoldáson volt.