
Harconcerto :)

Kőszívűek... :)

Tehát mégsincs „haspók” :)
A legnagyobb oldalak is beszopták a hírt, miszerint a 21 éves ausztrál Dylan Thomas hasán egy pók mászott a bőre alá a bali nyaralása alatt.DemJan | 2014.10.18. 19:04:03https://www.youtube.com/watch?v=C1AHec7sfZ8
Mai cukizé: bébielefántok iszapbírkózása :)

Sting egy magyar srácnak, Sándornak énekelt a hangpostájára Jimmy Fallon műsorában
Rockstopper | 2014.10.18. 22:35:36Sting=Repedt fazék

A NAV-elnökét és több magyar adóhatósági vezetőt és üzletembert kitiltottak Amerikából
Magyarországról mikor tiltják már ki őket? ;)norbertvincze | 2015.03.25. 10:17:12https://www.facebook.com/szelbernadett/photos/a.171247126321571.34423.160102384102712/731981796914765/?type=1&theater

Vigyázat, narancs riasztás... avagy ne dobáld a narancsot! ;)
rullet2002 | 2014.10.18. 09:12:41sandy jerk

„Hej halászok, halászok, mit fogott a hálótok?” :)
Tooni | 2014.10.17. 15:10:00A vacsi megesz.

Gyönyörű kémiai reakciók
Szancso | 2014.10.17. 18:25:43Statiszták. :)

Nézzétek, milyen aranyos madárijesztő! ;)
rermo | 2014.10.17. 18:34:56Na ez is pont aktuális .... közben kiabálnia kellene , hogy .... " Ebolás vagyok .... ebolás vagyok !!!! "









