
Ilyen az, ha az ember leendő férje egy tréfamester színész
hawkeye | 2017.10.10. 08:11:45Hát nem tudom. Ha az én feleségem találna rá a levágott fejemre a hűtőben, szerintem megkönnyebbülten felsóhajtana, s pikírten megjegyezné: - Na, végre!
Emberek nélkül is tökéletesen meglenne a Föld
Sőt! Ami azt illeti idővel sokkal jobban is lenne.rermo | 2017.10.10. 15:32:01Szerintem már attól is sokkal jobb lenne ha ilyen marhaságokra mint ez a video nem pazarolna az emberiség energiát .

Orosz ködbe ne menjél!
Pláne ha az gőz, és a semmiből tör fel.Csádi | 2017.10.09. 21:12:32Köszi! :)

Így néz ki a zene egy gitárbelsőből

Az orosz jóbarátok egy izgalmas műsor lehetne a főcíme alapján
hawkeye | 2017.10.10. 08:13:321. Hagyománya van.
2. Ócsó a vodka.
3. A józanok unalmasak, nem készülnek róluk videók...
:)

Az angol szurkolóknak csak egy papírrepülő kell, és máris izgalmasabb a focimeccs

Megfáradt a pótkocsi, ezért úgy döntött ledől egy órácskára
rermo | 2017.10.10. 15:13:24Értem .... ha csak így nem . Tehát ha azt mondja a fuvaroztató , hogy gyorsan vidd az árút nem számít hogy felborulsz-e vagy sem akkor így kell csinálni . Most már legalább ezt is tudjuk egy olyantól aki belelát ezekbe a dolgokba .

Olyan penge egy jojó ez, hogy még fegyvernek is elmenne

Úgy tűnik végre megfejtették az "űrlény megaépítmény" rejtélyét
hawkeye | 2017.10.08. 08:34:07Pedig nekem a Dyson gömb verzió jobban tetszik. Talán az emberiség jövőjét vélem látni benne.
(Persze, ha a civilizációnk túléli a politikusok tébolyát...)

Ez a szemétfolyó tökéletesen megmutatja, hogy milyen mostohán bánunk a természettel









