
Metró-horror 80 halottal
Akár a 3-as metrón is megtörténhet!
Hát nem erre gondolunk, mikor meghalljuk, hogy papírrepülő

Lapos földes téma a normális ember szemszögéből :)

Már csak egy lézerágyú kéne rá, és kész is lenne a Star Wars-os lépegető
Traveller_x | 2018.01.15. 19:00:51Szerintem meg az ilyen pusztán mechanikus lépegetők, pont olyan technológia zsákutca, mint ahogy a chatbot az AI kutatásban. Neki sem szabadott volna állni, mert előre borítékolható volt, hogy csak a bolygó nyersanyagának, és energiájának a pocsékolására jó. Ideje lenne értelmesen felhasználni a rendelkezésünkre álló cuccokat, amíg van mit.

Ha nem bírod ki idén Trónok harca nélkül, látogass el ebbe a jéghotelbe

A szabadság mind a 27 másodperce...
Cshabi | 2018.01.11. 10:38:37Szólhattál volna a videó végi ordibálásról, vagy legalább tag-gelhetted volna!

Ilyen egy igazi partiállat :)

A Toyota előrukkolt egy önvezető bolttal
Sejtem honnan vették az ötletet.
Ilyen lenne A Pál Utcai Fiúk, ha Guy Ritchie rendezné

Hogy is van az, hogy az embert a barátjáról ismerni meg?
Azt se felejtsétek, hogy a kutya az ember legjobb bartája!Ravennë | 2018.01.10. 23:40:55Egyet sem találtam el. :D










Ennek az ember az őse nem lemászott a fáról , hanem lelöktèk :D