
Lehet először fal nélkül kellett volna driftelgetni
Dmckayals | 2018.01.23. 11:35:06A légzsák ebben az esetben nem fog kinyílni, mert a hozzá tartozó szenzor az autó elejében van, ott pedig nem kap akkora ütést az autó, hogy nyisson.
Ez a 200 méteres palánkra dobás tuti nem trükkfelvétel
sapkabarna | 2018.01.23. 10:23:24Nem feltétlenül. Inkább egy reklámfilm: a sportszergyártó fizette az útjukat, a felszerelést, és a felvételt.
A szerteszét heverő labdákból látszik, hogy elég sok próbálkozás volt a bemutatott dobás előtt.
Egyébként általános iskolai tapasztalataim alapján az ilyen lefelé pottyantós dobás lényegesen könnyebb, mint szemben eltalálni valamit. Csak mi nem 200 méter magasból dobáltunk, hanem 15 méterről.

Nézegess mikro-világokat extra nagy felbontásban

A már csak nevében Dakar-rali még mindig gyönyörű

Mit csinálunk ma uram? Drogtesztet! Remek, és milyen drogokat tesztelünk?

Ennél csúnyább BMW-t még nem láttam
Még A Fiat Multipla és a Project Redspace is szépnek tűnik mellette.nkmedve | 2018.01.23. 00:18:18Ez így már mindent megmagyaráz :)

Postaláda a víz alatt
Na, hol máshol?
Meditálj a KFC-vel!
Vagy csak simán élvezd ezt a fura drogos tripet, amit a gyorskajálda az új reklámjának szánt.
Egy ilyen kemény kaja biztos megfekszi az ember gyomrát

Gondolkoztál már rajta, hogy mit csinálnak az űrhajósok ha unatkoznak?









