
Csak egy átlagos norvég átlagos napja így november táján...

Így tudhatod meg, kik a legegyszerűbb ismerőseid Facebookon...
... avagy válogatás a virtuális környezetszennyezés legalját kitevő lájkvadász oldalakból, amiket a szellemileg leépült személyek előszeretettel osztanak meg.cila | 2014.11.11. 20:19:53"Több dolgok vannak földön és egen,
Horatio, mintsem bölcselmetek
Álmodni képes" (Hamlet)
Az ingyen áram jó lenne, csak ne kellene bal kézzel csavargatni a dinamót.

Újabb „beugratós” legénybúcsú
Inkább Izélt volna szorgalmasan, akkor ő is láthatta volna már itt ezt a videót! ;) Az „operatőrnek” meg ezt a videót ajánlanám...lilaflexninja | 2014.11.11. 10:28:02Sose vennének rá, hogy bekötött szemmel bándzsizzak. Még nyitott szemmel se biztos.

Liam Helion (aka Waverider) „átalakulásai” :)
bungle | 2015.01.27. 11:51:46www.funpic.hu/hu/kategoriak/hiressegek/53129_?categoryId=15&position=&large=1 :D
Mai bünti: kínai tyúkok(nak öltözött nőneműek) terrorizálják a hallójáratokat és a retinákat. Jelenleg 2,3 millió ember esett már áldozatul nekik! Csak nem ez lesz az idei Gangnam Style? :(loloppo | 2014.11.12. 06:58:12Anyam borogass, egy japan jodlizik nemetul a csirkekrol... Ezt igy reggel...?

Eldöntötték, milyen árfolyamon forintosítják a devizahiteleket
A bankok biztosan jól járnak, ugyanis a paici szinten történik meg a forintosítás, kérdés, hogy az adósok mennyire járnak jól.
Jól becsapták a devizahiteleseket? Szerintetek?bungle | 2014.11.22. 19:07:44www.168ora.hu/itthon/devizahitelek-forintositas-forintarfolyam-132077.html
http://i.imgur.com/xKtTquB.jpg

Mi történik a közeljövőben, ha valaki szívrohamot kap az utcán? Repülő elsősegély akcióban. :)
vadonka | 2014.11.10. 20:30:46Vagy még inkább körberepkedik a drónok és ők állapítják meg, hogy jól bebaszott aztán elrepülnek meztelen nőket kukkolni :D

Hogyan fejleszd az önuralmad?
„A kísértésnek rengeteg formája van. Sokszor nagyon erős, nagyon állatias, olyannyira, hogy lehetetlennek tűnik az ellenállás. Sokat enni, sokat inni, sok pénzt költeni, vagy engedni a szívünk, fejünk feletti uralmának. Az emberiség egyik leghasznosabb képessége, hogy képesek vagyunk azonosulni magasabb rendű kognitív funkciókkal, mint például az önuralmunkkal, annak érdekében, hogy ellenálljunk ezeknek a kísértéseknek, amely nélkül a fejlett civilizációk nem is létezhetnének.”
Árnyjáték :)

Két év múlva itt a szlovák repülő autó
hawkeye | 2014.11.08. 17:51:04
Malicsku vrabec-lietadlo.... :)










lehullott a hó,
csak egy folt maradt zöld,
ahol állt a Volvó.
Fagyállót kell inni,
ha hideg a hideg víz
s ne egyél sok havat!
Hogy el ne hízz!