
Itt a múlt heti Darwin-díj nyertese... ahogy fejvesztve pakol a kajaliftből. ;)
izé012 | 2014.11.13. 18:37:51Mi lehetett még abban a liftben h fontosabb volt azt tartani mint a csajnak segíteni? Beleesett a gyémánt nyaklánca vagy mi?
Volt egy kis maszat a szélvédődön... ;)
Ssch | 2014.11.13. 23:43:02hogy kilőtte a lámpát :D

Az afrikai
David GhettoDj Castrovelo | 2014.11.13. 18:56:46Dj Flakon

Mai tippelős: szerintetek sikerül-e a landolás az üstökösön?
Az előzetes tervek szerint a Rosetta űrszonda magyar idő szerint ma délután 16.34-kor megkísérli a leszállást a Csurjumov-Geraszimenko üstökös felszínére. Ez lesz az első alkalom, hogy ember alkotta eszköz landol egy üstökös magján, ráadásul a leszállóegység központi vezérlő és adatgyűjtő számítógépét a magyar Wigner Fizikai Kutatóközpont és az SGF Kft. alkalmazottai fejlesztették.bungle | 2014.11.19. 09:42:26www.origo.hu/tudomany/20141118-szerves-molekulakat-fedezett-fel-az-ustokoson-a-philae-minilabor.html

Alig vannak nézők a stadionokban...
...de azért több mint ezer focipályát újítanak fel és néhány év alatt újabb 100 milliárd Ft közpénz jut a labdarúgásra. Éljen a foci!bungle | 2016.09.06. 15:47:16Nagy múltú, méltán népszerű focicsapat...
Tudta? A felcsúti foci 11 milliárdos támogatást kapott
http://www.napi.hu/magyar_gazdasag/tudta_a_felcsuti_foci_11_milliardos_allami_tamogatast_kapott.620501.html
NT: Nálatok valóban diktatúra van?
KI: Dehogy. Miért lenne? Szabadon írok, szabadon mozgok...
NT: Ne szívass! Hát nem Magyarországon élsz?
KI: De, itt élek és semmifele diktatúrát nem tapasztalok, de miért baj ez?
NT: Ah semmi.. ugorjunk tovább! {Azt reméltem érdekesebb lesz ez a beszélgetés}tjunior | 2014.11.22. 15:28:07http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/1471/9465/original.jpg

„Autodidaktáknál” kifogyott az üzemanyag ;)
Nusihusi | 2014.11.12. 01:57:17Az igazi lábbusz:)

Dzsungel a betonrengetegben ;)
nymisi | 2015.02.02. 22:44:25kitoltam volna a zárt ajtón a büdös ribancot....
Hamarosan ez várható nálunk is, azt gondolom. Na akkor lesz szép új világ...

Mém született
tjunior | 2015.09.30. 13:31:39Viszont van bekeretezett Orbán képe!. Lássuk be, az ma Magyarországon sokkal fontosabb a boldoguláshoz, mint holmi nyelvvizsga.

Boncolás nélkül láthatjuk az egér belsejét
cila | 2014.11.11. 15:28:19Hogy mik vannak! Hogy én láthassam egy egér belsejét, eddig, csavarnyúzóra volt szükségem :)









