
Ilyen a repülő hal. ;)
bandee1219 | 2008.02.01. 17:53:24Szerencse kellett, az biztos, hogy ez elkészüljön. Érdekes. Olyan, mint az az elemes éneklő hal, csak ezt sassal dobták fel egy kicsit.
Na ilyenkor mi van??? :D
EVOkaa | 2008.07.05. 19:01:39ez egy ász!nem ért bele, nemtudta visszaadni!(én teniszezek hobbi szinten 1 éve)

Én még ilyen idióta rajzfilmet nem láttam! Visz mindent!!!
bandee1219 | 2008.01.25. 19:54:03Ihen, ez egy fontos eleme a filmnek, meg amit azzal csinálnak, tényleg ritka ez az anatómiai "tökéletesség" a rajzfilmekben. ^^

A Szent László középiskolában ilyen viccesek a cukifijúkák. ;)
6 tyúk tava.
+ egy kis bonus: Moulin Rougebandee1219 | 2008.01.19. 19:46:36Ezentúl jobban készülj fel az ilyen eseményekre! XD
Nővéremnek vettem karácsonyi ajándékként egy ilyen táskát. A dobozból kicsomagolva kb. 3 méter zipzárral találtam magam szemben, majd ahogy azt összehúztam, a táska alakot öltött... :)
Oroszok, ha unatkoznak... (ilyen képeket csinálnak).
bandee1219 | 2007.12.27. 09:47:58Szerintem cserélgették a ruhákat, a pinért is és igen, a gatyát is. Oo

Robbanó óra! ;)
Vajon a reptéren örülnének, ha megpróbálnék felszállni vele?(szerintem jobban örülnének, ha inkább egy ilyen táskával szállnál fel - bungle)bandee1219 | 2007.12.18. 14:02:02Ja ,a táska jobb, csak lehetne diplomatatáska, az azért elterjedtebb és gyanusabb. :)

Talán az ilyen mutatványra mondhatják Pestiesen: "nem semmi"!!! :)
bungle | 2014.09.02. 13:39:41Lassan már mindenhol dugó van...
A Star Wars világának igen népes rajongói tábora van, és a téma iránti rajongásáról adott tanúbizonyságot Fresli János (Soccer) is. Az AT-AT lépegető nem az első ilyen kaliberű alkotása és információim szerint egyáltalán nem az utolsó. Ugyanis elkészült már egy igen méretes TIE Fighter, és tervbe van véve egy a Mátrix trilógiából jól ismert őrszem is. A kapcsolat a gépek között nem a témában keresendő, hanem a különleges megoldásokban. A TIE Fighter még nem képes mozgásra, de az AT-AT már igen és az őrszem még bonyolultabb aktivitásra lesz képes. A további szófordulatok elkerülése érdekében inkább ugorjunk is neki a munkamenet áttekintésének. A cikk végén egy exkluzív video anyagot is láthattok, melyet Joy készített!Sztiki | 2007.11.21. 20:45:52
A készítő itt képekkel illusztrálva, részletesen leírja hogy rakta össze a modot.
http://www.radikalmod.hu/index.php?p=13&bid=247&asc=1&h=0&m=10
emellett még egy korábban készített TIE Interceptor elkészítése is le van ott írva.

Igen béna parkolás - pasitól!!! Az ilyen hogy kap jogsit?
kiskatona | 2007.11.19. 09:52:19Vannak még idétlenek a világon:D:D:D OMG









