Az Afterworld egy különleges világ magával ragadó története. Az interaktív sci-fi sorozat első évadja 130 epizódból áll, amelynek egyedülálló élményét a videójátékok, képregények és az anime keverékéből összeálló, újszerű számítógépes animáció adja.Joma | 2008.11.08. 09:05:54A világon a kedvenc sorozatom, még a Piszkos munkákat is lehadja a Discovery-n... Hihetetlen jó, oltári, kib*szottjóó :D
Ez történik, mikor elvetjük a sulykot az önbarnítóval, esetleg túlzásba visszük a metroszexualitást...
spidi | 2009.11.27. 15:06:52Piritott Ribanc+Selyem RAMBO! háá ijen embereket a világra!! fújjjjjjjjjj

Egy eszes Georgia állambeli amerikai lakos... ;)
Laci | 2008.08.20. 13:06:35Ha jól tévedek, illetve emlékszem, egy USA-beli hölgy kérdezett vlami olyasmit, hogy "merre vannak az oroszok? Ő Georgiában él de sehol se lát tankokat."
Ennyi.

Egy kis kreatívkodás újra, hogy elfoglaljátok magatokat: akik kedd (aug. 19.) délig a legtutibb Izé graffiti-t legyártják az oldalon, azok Izé bögrét, pólót vagy sapit kapnak! Kis fotóbót csítet, felturbózást is elfogadunk. ;)
Jó grafittizélést! :)
Frissítés:
Nagyon jó alkotások születtek, de valahol limitálni kellett a nyertesek számát... 10 pályázó kap végülis hamarosan e-mailt ill. majd postán az általuk választott nyereményt. Ők abc sorrendben:
aLaP, brajenhiro, fidooo (a 18. kommentben lévő is tetszett), karmigran, kkNd, mcwest (az 51. kommentben lévő is tetszett), mtH, Purple (az 5. kommentben lévő is tetszett), Syra, Szamooca.
Gratulálok a nyerteseknek és köszi mindenkinek a részvételt!Szamooca | 2008.09.29. 19:48:56én is megkaptam a nyereményem:)
köszi;)

Nagyon jó kis animációk az Amautalab-tól! Ha nincs quicktime a gépeden, megnézhető youtube-on is (kicsit rosszabb minőségben) itt.
TeamCo. | 2008.08.14. 19:57:03Olyan Monty Phyton félélk

Dubya bá az olimpián. :D
Nagyon ráérnek egyesek a Guardiannál. ;)csoe | 2008.08.14. 18:18:59"I can has adoption?"
*nyihogva röhög*

Gigantikus géppók V8-as motorral
csicsilla | 2008.08.15. 17:29:39az nagyon gáz hogy csak most jöttem rá hogy a géppók az egyenlő egy pókkal ami gép? :S meleg van ...

Dubya bá és a röpis lányok
zuckerfrei | 2008.08.13. 02:33:26azt a kéjenc vigyort az utolsó képen:D

Ókori olimpiák számítógépe?
bungle | 2014.09.22. 14:06:06www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-2764986/Could-ancient-computer-lie-beneath-sea-Archaeologists-return-shipwreck-2-200-year-old-Antikythera-mech anism-found.html

Michael Condron 1998-as tripod szobra Woking városában (Surrey, Anglia), H. G. Wells emlékére.
Balázs | 2008.08.10. 16:10:54tripod....de szar









