
Ismét az Attraction produkcióján ámult fél Anglia
A brit nemzeti lottó, a National Lottery 20 éves születésnapja alkalmából rendezett nagyszabású gálaműsoron lépett fel a magyar Attraction a BBC1-en. Szűcs Zoltán társulata korábban megnyerte a Britain’s Got Talent tehetségkutatót, most pedig egy újabb parádés árnyékszínházi előadással idézte fel az elmúlt 20 esztendőnek a britt lottó szempontjából meghatározó eseményeit.szomi1 | 2014.12.10. 09:23:45Azért elég király szerintem.
Mai cukizé: denevér burrito :)
Nusihusi | 2014.12.09. 03:49:40Nagyon cukorborsók:)

Út a gazdagsághoz: Vágjon hülye arcot a macskád
Grumpy Cat eddig több mint húszmilliárd forintot morcoskodott össze korábban pincérnőként dolgozó gazdájának.bungle | 2015.12.10. 17:53:08Grumpy Cat a Madame Tussauds múzeumban!
www.dailymail.co.uk/travel/travel_news/article-3212649/Grumpy-Cat-not-waxing-lyrical-feline-immortalised-Madame-Tussauds.html

Minek egy olyan kicsi kínainak egy olyan nagy autó? ;)
Himbeer | 2014.12.09. 23:25:08Kicsi csájníznak nagy az autó. Nem is a többi autó, hanem a sajátja zavarta a legjobban...

Vizespóló versenyre benevezhetnek ilyennel? ;)
Lusti | 2014.12.08. 14:51:54Ott a pont. :)

Praktikus pipere: egy körömlakk, ami kimutatja az italba tett randidrogot!
loloppo | 2014.12.08. 15:02:35Szerintem a date rape es a rape drug elnevezesekbol kutyultak ossze magyarra...

Ötből négy fogorvos a GoProtkót ajánlja ;)

DJ Earworm Mashup - United State of Pop 2014 (Do What You Wanna Do)
2014. 25 legnagyobb amerikai slágere egyetlen dalban
Orosz téligumi ;)
AVIREX | 2014.12.08. 04:24:34Éjjel karbantartás volt, ismét nem találja a posztokat :/

Amerika után Európában is bekövetkezik az, amitől tartani lehetett. Vége a papíralapú kézírás oktatásának, egyelőre azonban csak egy országban.
Szerintetek ez jó ötlet?justil | 2014.12.09. 00:28:21Mondom ezt úgy, hogy egyébként - az átlaghoz képest - igen gyorsan gépelek (90 wpm) ami kell is a megélhetésemhez. Sőt, a kézírás MELLETT ezt IS taníttatnám, mármint a szakszerű gyorsgépelést. Szóval szó sincs arról, hogy anti-technokrata lennék, mindkettő kurvafontos és mindkettő más okból.
Jó lenne, ha nem majmolnánk mindenben Ómerikát.









