
Melyik a legértelmesebb lény az univerzumban?
Botos Barnabásnak, aki „megfejtette föld élet” (sic!) kialakulását, bizonyítéka van rá, hogy nincsenek ufók, vagyis az univerzumban a legértelmesebb lény az ember. Ja, amúgy egy verhetetlen lottószisztémát is kidolgozott. Egy zseni az ürge!eMTé | 2014.12.18. 23:56:04Ez már egyenesen a naguáltól :) : "– A halál nem játék, hanem valóság. Nélküle semmi erő nem lenne a varázslók cselekedeteiben. A halál személyesen érint bennünket, akár akarjuk, akár nem. Ha annyira cinikus vagy, hogy elveted a tanításaim összes többi elemét, a halálodból akkor sem űzhetsz tréfát, mert nem áll a hatalmadban dönteni felőle. A halál kérlelhetetlen. A végzet vonata válogatás nélkül elvisz mindannyiunkat. Azonban kétfajta utas van: a harcos, aki önmaga teljességével távozik, mert finomra hangolta életének minden részletét, és az átlagember a maga kreativitás nélküli unalmas létével, kinek egyetlen menedéke, hogy sztereotípiákat ismételget egészen a végig. Az átlagember esetében nincs különbség aközött, hogy ma vagy harminc év múlva éri-e utol a halál. Mindannyian az örökkévalóság fennsíkján várakozunk, anélkül, hogy tudnánk róla. A halál tudomása igazi művészet. – Egyszer csak a harcos felhagy régi szokásaival, és nem érdekli már, hogy van-e társasága vagy sem. Hallani kezdi a szellem csendes suttogását, s elmondhatja, hogy igazából halott. Ettől kezdve még a leghétköznapibb dolgok is kivételesnek tűnnek számára. Éppen ezért a varázslók újra tanulnak élni; úgy ízlelnek meg minden pillanatot, mintha az az utolsó lenne. Nem vesztegetik idejüket arra, hogy csalódottak legyenek, vagy elszórják az energiáikat. Miért hagynák öregkorukra, hogy a világ misztériumán merengjenek? Előre néznek, kutatnak, tudnak és csodálkoznak. Ha helyet akarsz csinálni az ismeretlen számára, akkor légy tudatában a saját halálodnak. Fogadd el sorsodat megfellebbezhetetlen tényként, mivelhogy valójában az is. Tisztítsd meg az érzéseidet. Vállalj felelősséget azért a hihetetlen ajándékért, hogy élsz. Ne kezdj könyörögni a halálnak; nem kíméli azokat, akik feladják. Szólítsd meg, tudva, hogy azért jöttél ebbe a világba, mert meg akartad ismerni. Hívd ki, még ha tudod, hogy bármit teszel is, a legkisebb esélyed sincs, hogy legyőzd. A halál gyengéd a harcosokkal, de könyörtelen a hétköznapi emberekkel.
Aranyhal a teában

Teljesen férleértjük a karácsonyi ajándékozás lényegét
lilaflexninja | 2014.12.15. 14:26:23Hát ezt a cikket félig bírtam elolvasni, mert akkora maszlag és parasztvakítás, hogy csak na.
Szerintem, illetve nálam:
- szeretem a meglepetést, mert az izgalmas, még ha nem is annyira tuti az ajándék
- ha a karácsonyban az ajándékozás a lényeg, akkor jó ajándék, amit úgy veszünk, hogy a szülinapja óta figyeljük a kiszemelt személyt, figyelünk rá, és így tudjuk mit szeretne. Megkérdezni ilyen esetben nem kell
- ha ismerjük a kiszemelt személyt, akkor tudunk neki olyat adni, ami az érdeklődési körébe tartozik, még ha nem is vágyott rá, de megkap valami számára érdekes dolgot, és azt mondja, jééé nem is tudtam, hogy van ilyen, de jó
- a több ajándék közül én mindig a legjobbra emlékszem, és eddig én se jártam úgy, hogy a rosszat emelte volna ki a célszemély
- még a szar ajándéknak is örülök, ha tudom, hogy azt szeretettel, utánajárással adták. Mert, hogy nem az ajándék a lényeg
Persze, ha a kötelező családtag-rokon ajándékozást nézzük, akkor igen, meg lehet kérdezni, lehet venni turmixot vagy táblagépet, de az meg nem igazi karácsonyozás.
Kicsit olyan fílingem volt, mint amikor cosmopolitant olvasok, ahelyett, hogy nevelnék az embereket, még jobban hülyítik bele a személytelen hülye modern világba. Adjunk pénzt, kérdezzük meg mit kérsz, írjunk karácsonyi listát. Bazz

Kidobta a kutyáját a kilencedik emeletről egy budapesti férfi
Az alultáplált, 14 éves kutya a zuhanást túlélte, de borzalmas sérülései voltak. Még 20 percig szenvedett, mire az állatvédők odaértek elpusztult.VincentScarelli | 2014.12.16. 14:52:32Elismerem, az utolsó mondat kicsit erős volt, - nem is szokásom ilyen hangvételben kommunikálni - de közel sem annyira mint idiótának nevezni a másikat csak mert nem nyel le gondolkodás nélkül minden szemetet ami a tévéből ömlik. Aki egy ilyenen ennyire fel tudja húzni magát az egy kis önképzés után megkésel az utcán csak mert pár perce egy fórumozó felidegesítette a neten. Az ilyeneket be kéne zárni fityesz diktatúra ide vagy oda.
Magyar szépség, Kulcsár Edina lett a második a Miss World 2014-en (és egyben elnyerte a Miss World Europe címet is, amivel Európa legszebb lánya lett).Tomi Demo | 2014.12.17. 22:33:12Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy a sportolókat mennyire le szokták köpni, ha doppinggal élnek a jobb teljesítményért. Mert hát az ugye mennyire csalás már...
Ezeket a csajokat meg széjjelsminkelik, befodrászolják, megfogászolják, becsecsezik, zsírleszívják. Elmondja a hülye kis betanult tolárensz and vörldpísz maszlagját, és a végén úgy várja az eredményhirdetést, mintha bármi is függne az előbb leírtakon. Mintha a saját teljesítménye miatt kerülne dobogóra. Bármelyiket is választják első helyezettnek, egyik sem nyújtott többet, mint a másik. Az egyszerűen nem mérhető, hogy ki a szebb, vagy akár, hogy ki a jobb ember.
Tehát mindenféle ilyen jellegű versengés komolytalan. Szerintem.

Nesze neked k*csög! ;)
Nusihusi | 2014.12.16. 01:49:04Nagyon aranyos:)

3 dolog, amiről jó lenne, ha minden nő tudna a terhességgel és a szüléssel kapcsolatban
„Azt szeretném, ha minden nő tudná, hogy nem szükséges megvenniük minden baba-terméket, ami a látóterükbe kerül, és, bár szeretném, ha elmondhatnám ezt nekik, még jobban szeretném a következő három dolgot elmondani, ami tükrözi a lelkesedésemet a különféle fajtájú szülési információk megértésével kapcsolatban, valamint azzal, ahogy ezek egymáshoz kapcsolódnak.”
Így csomagold be fél perc alatt a karácsonyi ajándékot!
Kivéve, ha az nem egy 30 milliós otthon, mert ugye karácsonyra illik valami szépet ajándékozni! :)chuthi | 2014.12.15. 08:19:55sebesség: 0.25
be kell állítani!

Ne üljön holnap autóba Budapesten, aki nem akar dühöngeni!
A szakszervezetek hétfőn országos félpályás útlezárással tiltakoznak a kormány munkavállalókat hátrányosan érintő intézkedései, köztük a korkedvezményes nyugdíj eltörlése és a cafeteria többletadóterhei ellen.
Szerintetek van értelme forgalomlassító demonstrációknak? Felfigyelnek a politikusok az ilyenekre? Kb. 2 hónapja történt, sokatmondó videó: Tüntetők lezárták a Lánchidat, dráma lett belőlebungle | 2014.12.16. 14:42:53http://totalcar.hu/magazin/velemeny/2014/12/16/miert_ne_tiltakozzunk_kozuton/

Mókus vs kígyó
Avagy nincs is jobb az izgő vacsinál... ;)közlegény | 2014.12.15. 14:26:27megmogyorózta a kígyót









