
Na, horgászok ill. halszakértők, van ilyen vagy ez egy photoshophal? :)
psypapi | 2008.03.14. 15:03:55A halnak ez sem tetszik, mint ahhogy egy állatnak sem! De az sem amikor Budapest összes szarát tisztítatlanul öntik a Dunába! A ki Duna vizét issza , saját vizét issza vissza!
Állítólag itt vannak a legjobb pasik: színészek, sportolók, modellek... (egy hölgy ismerősöm mutatta kérésemre, nem én nézek ilyeneket! :)). Lányok, most itt az alkalom, kibeszélhetitek a férfiakat, melyik kinek jön be, mije milyen, stb. :)
Boldog Nőnapot!!!nyuszicsibe | 2008.03.10. 17:10:31ohh jeee...csak így tovább :) ;) Igazán finik... :)

Íme, itt van - a kávékóstoló gép. Mer az jó, hogy van ilyen...
tian | 2008.02.29. 09:28:02ez nagyon kellett az emberiségnek...:)

Már ilyen is van...
... és ez jó!
Csak a kutyák számára hallható dal vezeti az új-zélandi lemeztoplistát. A Very Silent Night (Nagyon csöndes éj) karácsonykor került a piacra, és pillanatok alatt óriási népszerűségre tett szert a kutyások körében.
A célközönség kritikai visszhangja azonban nem ilyen egyértelműen pozitív: akadt olyan eb, amely a csak kutyafül számára fogható frekvencián felcsendülő muzsika hallatán veszett tombolásra gerjedt, nekiesett a kutyaslágert játszó rádiónak, és ízekre szaggatta - mesélte egy helyi állatvédő szervezet illetékese.
A rajongói tábor viszont népesebbnek tűnik: ez a hallgatóság szépen lefekszik, és békében hallgatja a számot.
A 4,99 újzélandi dollárt (alig 710 forintot) kóstáló lemez, amelynek bevételét jótékonysági célra szánják, hangszeres és vokális változatban is tartalmazza a toplistás dalt. Arról egyelőre nem szól a fáma, hogy melyik feldolgozás okozza a nagyobb élményt a közönségnek.
A kutyák éji dalának sikerén felbuzdulva hamarosan további kiadások látnak napvilágot: a tervek szerint az ausztrál és az amerikai házőrzők sem maradnak zene nélkül. (MTI)bandee1219 | 2008.02.19. 21:04:33Hát, ez kb. olyan, mint a telefonokra letölthető hangok közül az, ami nem hallható. Oo (nem a magas sípolásra gondolok) Azért ekkora semmiért elkérni annyi pénzt... De jó üzlet.

Repül a Suzuki, ki tudja hol áll meg...
(szerintem ezek vitaminos sört ittak, azéé ilyenek :) )ensium | 2008.02.12. 16:12:41Ez a hóli fakin shit kicsit blair witches volt.. Ott se tudta abbahagyni a csaj ugyanolyan hangnembeni sikoltozást.. (vagy, hogymondjam..)

Domino Day a szupermarketben. :)
(Kár, hogy a bútorboltosok még nem ilyen kreatívak :D)bungle | 2008.08.23. 15:09:26Csolt, legalább te figyelhetnél, ha én nem... ;)

Na már ilyen is van: gyurmaegér!
Nakong | 2008.02.07. 09:22:13Csoki továbbfejlesztette a szalma egeret.

Ilyen, ha az őrangyalod vigyáz rád...
Savitra | 2008.02.22. 16:37:16Visszaolvasva a legelső hozzászólásomat (44) tényleg, igazad van, ott bunkó voltam... Mert nem tartottam tiszteletben az egyéni vélemény fogalmát, és rögtön leszaroztam mindenkit. A "hülye fejednek" pedig konkrétan arra irányult, hogy hülyeséget csináltál, de túlélted. Na AZ volt félreérthető. De a szarkazmust pont nem ezekre értettem, mindegy...

Steven Backman türelmes ember lehet, fogpiszkálóból rak össze ilyen izéket...
bandee1219 | 2008.02.11. 09:29:55Jó a többi is, mamámnak meg van egy gyufából készült elég nagy háza. Tán orosz, nem tudom, de régen sokaknak volt ilyesmilye.
Ügyes.









