
Ti innátok kutya tejet?

Remy Metailler és Adrien Loron Taxco 2016

Cipős doboznak álcázott széf
A „Just do it” felirat és a méret lehet nem a praktikusabb egy széf esetében.cila | 2016.11.30. 23:28:26Rákattinték. S mit láttam? "LEARN MORÉ". Há, má ott is lecigágyozzaák a zembert?
A felesígem jobban eltuggya dugnija pízt mint Rócsildék Svájcban. :)

Aranyozott Trump-karácsonyfadísz

Darth Vader ha éppen nem a galaxis meghódításán dolgozik, kőkemény metált tol

Lehet, hogy csúnya dolog más kárán nevetni, de ezek akkor is röhejesek
cila | 2016.11.23. 22:44:26Nem tudok kacagni. Annyi őrültséget követtem már el, ami fájt, hogy bele tudom képzelni magam mások helyzetébe.
Lassan járj. Állj meg. Gondolkozz. ÉÉS csak azután cselekedj!

Freedrum
Egy dobszerkó, ami elfér a zsebedben.
Ha még nem láttad az amerikai elnökválasztás legviccesebb részét, akkor íme:
Barron Trump, Donald Trump 10 éves fia, aki éjjel háromkor az álmossággal küzd a színpadon.cila | 2016.11.19. 21:31:41Nem csodálkozom, hogy majd' elaludt. Szegény fiú, nem tudom elégé sajnálni...
Ilyen monoton hangon előadott beszédet végighallgatni, sokadszor...
(Hofi Géza mondott valami hasonlót, csak kb. tudom idézni:
- Bekapcsolom az altatót (rádiót, v. tévét): "a szocializmus építése..., ötéves terv..., megvalósítás..., elvtársak..."
és, már alszom is).

Mi volt előbb? A doboló mosógép, vagy a zene amit esetleg inspirált?
bungle | 2016.11.23. 16:41:46Több mint 6 éves videó, ilyet inkább ne...
Már évekkel ezelőtt beírtam amúgyis ide, ott pont elég is volt:
http://bestof.ize.hu/?s=ize&postId=23916 (14. komment)

Nem szép dolog más kárán nevetni
cila | 2016.11.15. 21:46:41Mi itt a baj? Volt költői hajlama. Így fejezte ki magát.
"Szegény motoros, hogy mekkorát hengerbucskázott! Ugyanúgy sajnálom a békákat is, hogy torkukra fagyott a kurutty!, pedig akkor még nem is volt akkora hideg, mint mostanság."










Harap-utca három alatt
elfogyott a kutya tej.
Kutya tej, kutya tej.
Itt egy szuka, menj és fejj!
Húsz forintért fehér színű,
ötvenért már tarka is,
rózsaszínű kutya-joghurt,
non stop, éjjel-nappal is.