
Keresem az utam... de melyik a legjobb útvonalkereső?
tikshow | 2010.12.28. 23:13:55http://www.viamichelin.com/ - ez nagyon nagy kár, hogy kimaradt a tesztből...
Három fiatal művész három nap alatt dobta össze a különleges videót, melyhez a Google Docson kívül semmilyen más programot nem használtak.
Errtu | 2010.12.24. 11:07:52"A prezentációt aztán a Google Demo Slam nevű szolgáltatásában rakták össze - a Demo Slam oldalán minden héten két csapat versenyez egymással, hogy bemutassa, mit lehet kihozni a keresőóriás ingyenes szolgáltatásaiból."
Na most, mint minden versenynek, ennek is megvannak a szabályai. Tehát ha a egyéb, külső videószerkesztőt, stb. használtak volna nem igazán nevezhettek volna be vele a versenybe. Nem ismerem pontosan a GDS-t, de a az idézet első feléből az szűrhető le, hogy a kész prezentációból a videót konvertálták csak le ezzel, illetve itt versenyeztették.
Mellesleg az MS PowerPointhoz is van plug-in, ill. program, ami semmi mást nem csinál, csak a kész PPS-ből egy videót konvertál. Ettől függetlenül a prezentáció még a PP-ban készül, és nincs használva más, külső SZERKESZTŐ program.

Mindjárt itt a karácsony, meg amúgyis vége a 2010-es zenei tehetségkutatóknak, ja és persze azt se felejtsük el, mennyire rosszak voltatok idén... Szóval most mindenkinek kellemes bűnhődést kívánunk ezzel a szívmelengető "ünnepi" dalocskával!
Akinek esetleg megtetszett, ajánlom MajelaZeZeDiamond további felvételeit.AVIREX | 2014.12.10. 12:47:14Köszi!
Igen, pl. a tv-ben is ilyen spotokat bedobhatnának néha.

Állati jó dekoltázsok :)
piton78 | 2011.01.05. 12:44:49cicvarek

Filmography 2010 - 270 részlet idei filmekből 6 percbe sűrítve.
Nektek mely filmek tetszettek idén legjobban?
Háromszoros pénzt hozhat Szíj Melinda kiesése.
Te kire fogadnál, ki lesz a Megasztár ill. az X-Faktor győztese?(egy érdekesség a cikkből: "Londonhoz kötődik a legkülönösebb jegyzett fogadás is: ha (a halott) Elvis Presley belovagol Londonba, és (az eltűnt) Lord Lucannel játszik egy teniszmeccset Wimbledonban, akkor az erre fogadó pénze húszmilliószorosát kapja." :)))Purple | 2010.12.20. 10:21:58egyébként meg a nyáladzásaitól hánynom kell :D föld csókolás, Tomika behívása mint sztárvendég, bőgés...

Bungle szerint az emberi hang a legszebb hangszer. Szerintem itt a bizonyíték rá.
eerix | 2010.12.08. 19:06:24nem nézni kell, hanem csinálni! ;) xD

Az Univerzum csillagainak száma valószínűleg háromszor több, mint amennyit jelenleg észlelünk, állítja a Yale Egyetem csillagásza, Pieter van Dokkum a Nature folyóiratban. A tanulmány arra a tényre támaszkodik, hogy a WM Keck Hawaii Obszervatóriumban úgy találták: nyolc közeli elliptikus galaxisban húszszor több vörös törpe létezhet, mint a Tejútban.
Van Dokkum szerint milliárd olyan bolygó keringhet ezen csillagok körül, melyek a lakhatósági zónába eshetnek, s nagyjából tízmilliárd évesek.
Egyébként ma 20 órakor a Földön kívüli élethez kapcsolódó bejelentésre készül a NASA.bungle | 2011.03.06. 21:46:38A NASA bizonyítékokat talált a földönkívüli élet létezésére
www.nepszava.hu/articles/article.php?id=401398
http://atv.hu/cikk/20110306_bakteriumok_a_meteoriton_foldonkivuli_eletet_talalthatott_a_nasa
Valaki esetleg postot belőle?

Source Code
Ahogy néztem az előzetest hirtelen Déja Vu-m támadt. :)
A titkos Source Code nevű kormányprogramban kifejlesztettek egy technikát, mellyel egy kijelölt katona átveheti az uralmat valaki teste felett utolsó 8 percében. Főhősünk dolga, hogy megtalálja a merénylőt, aki felrobbant 8 perc múlva egy vonatot, és persze mellé még meg kell mentenie szíve szerelmét, ha még az igazából másé is.
A Moon (Hold) c. film rendezőjének új filmje.csuf | 2010.12.01. 13:01:04a téma jó. biztos jó film lesz. de a vonatfelrobbanós jelenet elég gagyi.
"A fekete péntek a hálaadást követő péntek elnevezése az Egyesült Államokban, mely ott a hagyományos karácsonyi bevásárlási szezon kezdete. Sokan szabadságot vesznek ki erre a napra, ami megnöveli a lehetséges vásárlók számát." (wikipédia)









