
Tudom, hogy büdös a szám, de leszarom! ;)
PabY | 2015.01.15. 15:54:27ez jó volt :D
Maszturbált egy jót a terrortámadás alatt
Lehet-e viccelni az iszlámmal? És a nemi erőszakkal?
Szép kis gyermekkor lehet...
Nas | 2015.10.08. 17:10:45A másik oldalon (igen, persze, a férfiak dolga a háborúzás, a nők csak lébecolnak, blablabla):
http://24.hu/kulfold/2015/09/23/nok-akiktol-halalosan-felnek-az-iszlam-allam-terroristai/?gclid=CJi06-6ZscgCFWX4wgodAxIBzQ

GTA Rice City ;)
blackmumus | 2015.01.15. 01:57:51Azt én is néztem, de nem csak az hanem mellette egy másik is. olyan mintha bábuk lennének. Meg az be sem törte a szélvédő másik felét, biztos nem igazi ember :D

Batman most igazán ellenfelére talált ;)

Megvakarnád-e, ha szépen megkér? :)
közlegény | 2015.01.15. 20:56:43á, csak metrók vagy villamosok esetleg trolik :)

Eközben az araboknál...

Szellemkutya?
Nusihusi | 2015.01.16. 00:18:47Időutazó is lehet:)

Jó játék lehet ;)

De honnan jön a hang? :)
Nusihusi | 2015.01.15. 22:48:41Hogy néz, hogy mi törtnét:D Bezzeg itt nem volt fele akkora hó se:P









