
Tuti mindenki örülne egy ilyennek az első randin! :D
CRaPtRaSH | 2008.04.18. 12:43:51nem,de ez jóvolt :P
Zhang Peng művészete
(nekem jó párszor nem ment az oldal, szóval előfordul ilyen...)skaterpunktomi | 2008.04.12. 10:45:23bazz ezek kurva jók!! :P

Ha ilyen mesén nőttek fel a japcsik, akkor nem csodálkozom, hogy ilyenek lettek! :D
kotta | 2008.04.02. 21:46:51Hú, a Futrinka utca az a legtutkóbb hely! És tényleg lenyomja a maiakat magasról!
De a japó holmi sem megvetendő. Én jól mulattam rajta, bár tudom, beteg vagyok meg ilyesmik.

Véres jelenetek az ágyban... avagy mai ismeretterjesztő rovatunkban az ágyi poloska.
"Az ágyi poloska kizárólag emberi vérrel táplálkozó, jellemzően éjszakai állat, mely csak behurcolással jelenhet meg környezetünkben. Videófelvételen rögzítették, amint a rovar emberi vért vett magához az éj leple alatt."Pár éve poloskainvázió sújtotta az ausztrál szállodákat, 15 és fél milliárd Ft-os kárt okozva. Csípése akár ilyen tüneteket is okozhat.bungle | 2014.09.17. 10:12:52http://index.hu/belfold/2014/09/17/kecskemeten_terjed_a_verszivo_agyi_poloska/
Bandi és a nyulak!
Nyíregyházi főiskolás fiatalok által készített ál-tudományos magazinműsor. Ilyen címmel csak jó lehet! Van több rész is...Shifty | 2008.04.01. 11:13:48szegény csoporttársamék megkapták :) kell nekik a gyakorlat,nem leszólni őket (vagy csak ne ennyire XD)

Volt már ilyen izé "minibolygók" címmel, ezek is hasonló fotók, csak mintha egy kis HDR-t is alkalmaztak volna...

Most alapból ilyen, vagy valamit szedett a lány?
umbala79 | 2008.03.29. 12:10:53Ez nem musor hanem egy szanalmas probalkozas, hogy az agyatlanok hivjak az emeltdijas szamukat... pl: egeszitsd ki: _dina. komoly tudas kell hozza. Nem segitek, hogy NOI NEV.

Én nem is tudtam, hogy az USA-ban ilyen különleges madarak vannak. ;)
Purple | 2008.03.20. 20:28:43bleeeee :DDD ha piros ott már gond van :D (hányingerem lett :D )

Slow Crossing - avagy mit gondolhatnak ilyenkor az autósok?
MAGura | 2008.03.19. 09:21:20Olvasd el akkor mégegyszer, és rájösz hogy amit leírtál azt senki sem vonta kétségbe.

Rég magyar reklám. Sebaj, jövünk! Igaz, milyen jó lenne, ha a reklámszünetekben ilyeneket nézhetnénk?









