
A délelőtti Myspace-es post után itt egy Best of MyVIP!
wtf | 2009.03.10. 13:08:57http://kepfeltoltes.hu/090310/6d91fb6faf15b1e838d9d8abbc7b5803139278_www.kepfeltoltes.hu_.jpg" target="_blank">http://kepfeltoltes.hu/090310/6d91fb6faf15b1e838d9d8abbc7b5803139278_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Elektromos dobszerkó a pólón :)
Nicole3 | 2008.09.30. 21:31:07Vegyél nekem is xD

A Yellowstone Nemzeti Park a világ legrégibb nemzeti parkja. A 8980 négyzetkilométeren elterülő park az Amerikai Egyesült Államokban van, Wyoming, Montana és Idaho államok területén, a Sziklás-hegységben. Híres gejzírjeiről, hőforrásairól és a park területén található egyéb geotermikus jelenségekről. Grizzly medvék, farkasok, szabad és bölénycsordákés jávorszarvasok is lakják.
Hajni | 2008.10.01. 09:19:22Nagyon szép képek, egyszer remélem eljutok oda!

Légvédelmi verseny ;)
AVIREX | 2008.10.01. 09:54:18ne hasonlítsd már össze a 2 videót,2 különböző kategória.. nekem spec alphadog postja jobban jön ,mint a linked..

Ez meg mi lehet? ;)
noartis | 2008.09.29. 17:25:27ez egy öszecsukható mobil fotel

Ha már nem akarsz felkelni a gép elöl, hogy kimenj kajáért: mobilkonyha, ami befér a számítógépasztal alá!
Cromex | 2008.09.28. 20:19:30Amúgy az a legrosszabb az egészben, hogy ahogy megláttam az üdítőt benne, rögtön megszomjaztam, viszont semmi kedvem kimozdulni, és nem is fogok :D

Mai ismeretterjesztő rovatunkban a pisze orrú majom, vagyis a snub-nosed monkey. További képek itt és itt.
Belkar | 2008.09.24. 15:21:47a postképen a jobb alsó képre simán rávágtam volna hogy ez egy űrlény :D van haszna ennek az ismeretterjesztésnek bár a 70%-ukat már amúgy is ismertem de a kivételek miatt megéri :)

Újabb legénylakás keres szorgalmas és magas tűrőképességgel rendelkező takarítónőt! :)
2008. október 25.-én, a radikalmod online magazin szervezésében, megrendezésre kerül a mod-tech HALL 2008, hazánk hetedik számítógépes PC modding versenye. Ha a moddingoló rovat lelkes olvasója vagy, ott a helyed, hiszen élőben rengeteg extrém módon átalakított számítógépet tekinthetsz meg illetve akár nevezhetsz is a versenyre módosított gépeddel. A kiállításon élő modding is lesz, a részletekről további infó az oldalon.
Kövi a Menő, Kövi a Rapper
salamala13 | 2008.10.23. 18:01:43ez a srác az én sulimba jár:D büszke vok rá









